Využijte týden bezplatného vrácení zboží

Využijte týden bezplatného vrácení zboží

Nakoupili jste přímo na Heurece a výrobek neodpovídá vašim představám? Během zákonné 14denní lhůty od data převzetí ho máte možnost vrátit zpět prodejci bez udání důvodu. Za normálních okolností byste zpáteční dopravu museli hradit sami. Při nákupu přímo přes Heureku to ale budete mít zcela zdarma.

„Vrácení zboží zdarma“ platí na všechny objednávky provedené v týdnu 21.-27. 9. 2020, které splňují následující podmínky:

 • Zboží bylo objednáno v období 21.-27. 9. 2020.
 • Zboží splňuje zákonné podmínky pro vrácení ve 14denní lhůtě.

Zabalená zásilka s nevyhovujícím zbožím splňuje tyto limity:

 • Minimální rozměry: 10 × 7 × 1 cm
 • Maximální hmotnost zásilky: 10 kg
 • Maximální rozměr jedné strany zásilky: 120 cm
 • Maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky: 150 cm (např. zásilka o rozměrech 60 × 50 × 40 cm)

Jak postupovat při vrácení zboží?

 1. Informujte obchod, který vám zboží dodal, že jste se rozhodli nevyhovující produkt ve 14denní lhůtě vrátit. 
 2. Postupujte podle reklamačních instrukcí daného obchodu. Detailní informace naleznete také na webových stránkách konkrétního e-shopu.
 3. Abychom měli všechny potřebné informace k odeslání zásilky zpět prodejci, vyplňte nám tento formulář. Pokud potřebujete s vyplněním formuláře pomoci, rádi vám poradíme na tel. čísle (+420) 488 570 070.
 4. Až vaše údaje zpracujeme, zašleme vám zpět e-mail, případně SMS, s kódem, který slouží pro odeslání zásilky pomocí Zásilkovny zcela zdarma.
 5. Nevyhovující zboží pečlivě zabalte. Přiložte kopii dokladu o koupi a oznámení o odstoupení od smlouvy, které obchod potřebuje k vyřízení vašeho požadavku (všechny informace vám sdělí prodejce, nebo je naleznete na jeho stránkách).
 6. Na stránkách Zásilkovny si vyhledejte nejbližší podací místo. 
 7. Na pobočce odevzdejte zabalené zboží a sdělte obsluze váš kód, na jehož základě bude váš balík odeslán zdarma zpět prodejci.

Pro bližší informace nebo pro využití této akce nás kontaktujte na e-mailu podpora@heureka.cz.