Spuštěné kategorie a plánované content změny v měsíci lednu

V prosinci jsme se podívali na Antiparazitika pro psy, Auto-moto kapaliny, Cyklistické dresy, Deštníky, Dětské ponožky, Digitální fotoaparáty, Digitální fotorámečky, Digitální kamery, Doplňky stravy, Fotopasti, Grafické karty, Lékárničky, Noční prádlo a košilky, Pánské ponožky, Plyšové hračky, Sjezdové lyže, Stavebnice Lego, Stolní počítače, Světla na kolo, Šátky, Škrabky na auto, Tablety, Testy na koronavirus.

V lednu se podíváme na Balanční podložky, Cyklistické brašny, Cyklistické bundy a vesty, Dámské mikiny, Dětské čepice, Dětské kalhoty, Kočárky, Mezikusy pračka – sušička, Náušnice, Navijáky, Outdoorové vařiče, Pánské košile, Poklice na kola, Posilovací stroje, Potřeby pro cestování se psem, Rybářské obaly a batohy, Sběratelské kartičky, Snowboardové a lyžařské helmy, Střešní boxy, Údržba a čištění obuvi, USB flash disky, Základní desky, Dílenská topidla, Dílenské svítilny, Gamepady, Odrážedla.

Kompletní přehled provedených i plánovaných změn včetně povinných názvů a kategorizačních cest naleznete zde.

V souvislosti se všemi avizovanými úpravami může dojít ke krátkodobému pohybu mezi zařazenými a čekajícími produkty. Budeme se však snažit, aby změny proběhly v co nejkratším čase.

prosincové změny

V prosinci jsme spustili kategorie Mycí stoly a vany, Nabíjecí kabely pro elektromobily, Nabíjecí stanice pro elektromobily, Nabíječky pro elektromobily, Semena konopí.

V prosinci došlo k přejmenování:

Z původního názvu Proteinové diety na Keto diety.

lednové změny

V segmentech Hobby, Auto-moto, Jídlo a nápoje, Stavebniny a Sexuální a erotické pomůcky dojde k úpravě stromu kategorií.

V kategorii Gamepady dojde k zavedení povinného PN v názvu produktových karet.

U kategorií Dílenská topidla a Dílenské svítilny dojde k mírné změně CATEGORYTEXTu. Nový CATEGORYTEXT u těchto kategorií bude následující:
Dílenská topidla:
Heureka.cz | Dům a zahrada | Dílna | Dílenské vybavení | Dílenská topidla
Dílenské svítilny:
Heureka.cz | Dům a zahrada | Dílna | Dílenské vybavení | Dílenské svítilny

V lednu dojde k přejmenování:

Z původního názvu Dětské komplety, soupravy na Dětské soupravy a komplety.

Leave a Reply