ShopCamp 2021 odhalil, jak předběhnout konkurenci i vlastní velké cíle

Každoroční zářijový Shopcamp zakempil letos opět na ČVUT a tradičně zde velcí i menší matadoři a guru e-commerce rybníčku rozbalili své stánky, představili nejnovější služby a vychytávky, předali plno moudrých rad a roztočilo se i kolo štěstí, ve kterém se hrálo o nejoriginálnější propisky, bločky a další super věcičky.

Jako generální partner akce má Heureka Group tak trochu povinnost reprezentovat evropskou e-commerce v tom nejlepším světle, a proto jsme nepodcenili výběr těch největších kapacit ani letos. 

Michal Buzek, šéf oddělení analytiky v Heureka Group, nám připomněl, že data jsou nedílnou součástí úspěšného byznysu a pokud chcete, aby vám e-shop dlouho vydělával, rozhodně se bez nich neobejdete. Ještě důležitější je pak  jejich správná analýza a interpretace, které mají pozitivní dopad na koncové zákazníky a váš zisk.

Protože víme, že praxe je často víc než titul, připravili jsme pro vás workshop k ​​přednostnímu přístupu do nových funkcí na Heurece. Pokud chcete předběhnout konkurenci, musíte mít přehled o nejnovějších nástrojích, které vám k tomu pomůžou. Heureka díky akvizici Datawepsu přichází s novými nástroji, které extrémně zjednoduší život každého e-shopisty. Nové nástroje představili a na místě také zúčastněným aktivovali Honza Mayer (Výkonný ředitel pro Heureka CZ/SK) a Ondřej Zoubek (Produktový manažer). Pokud byste měli také zájem o představení a aktivaci těchto nástrojů, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na podpora@heureka.cz nebo volejte na +420 488 570 070.

Letošní ShopCamp byl opravdu nabitý a kdo ho nestihl, může se podívat na záznamy přednášek nebo si zažlutit ShopCamp 2022 v kalendáři už teď!

Leave a Reply