Partnerský program Heureky: Nově přecházíme k certifikaci partnerů

Někteří z vás si nejspíš pamatují, že jsme v roce 2018 nahradili Certifikaci partnerů Partnerským programem Heureky, do kterého jsme až do současnosti vybírali partnery individuálně a rozhodujícím faktorem pro přijetí byla kvalita služeb a ochota pomáhat klientům. Protože chceme e-shopům nabízet pouze kvalitní partnery, kteří opravdu znají Heureku a zároveň tak ulevili naší podpoře, rozhodli jsme se certifikaci obnovit. Co to pro vás znamená a jaké jsou další kroky k získání certifikátu?

Ať už jste agentura, či  freelancer a máte Heureku v malíku, bude pro vás získání certifikátu jen formalitka na pár minut. Každý partner, ať už současný nebo budoucí, bude muset od května 2021 projít testem znalostí o Heurece, kterým prověříme znalosti PPC specialistů a bude se jednat o otázky napříč Heurekou, od XML feedů, přes párování až po službu Ověřeno zákazníky a Heureka Košík. Pro samostudium jsou pro vás k dispozici videa na našem Heureka Youtube kanále. 

Jaké výhody vám certifikát přinese?

Po získání certifikátu budete patřit mezi partnery té nejvyšší úrovně a e-shopy budou mít jistotu, že jsou v těch nejlepších rukách. Certifikát bude platný 1 rok od data jeho vystavení. Navíc budeme certifikované partnery aktivně doporučovat e-shopům. 

Co pro získání certifikátu musíte udělat?

V případě zájmu o certifikaci kontaktujte Veroniku Sedlákovou na interním slacku nebo e-mailem na partneri@heureka.cz. Bude vám vygenerován přístup do testu, do kterého se jednoduše přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů, které vám přijdou do e-mailu. Po úspěšném splnění testu obdržíte e-mailem certifikát a budete si ho moci vytisknout. V případě neúspěšného pokusu přecházíme k individuální domluvě na dalším postupu.  Platí pravidlo, že certifikovaná osoba = certifikovaná agentura.

Jaké jsou výhody Partnerského programu?

Pro ty, kteří se stále rozhodují, jsme sepsali několik bodů, proč se vyplatí do Partnerského programu Heureky vstoupit.

  1. Získáte novinky z Heureky dříve než e-shopy,
  2. můžete kontaktovat naše specialisty napřímo na interním slacku,
  3. vaše blog posty můžeme sdílet v našem newsletteru pro e-shopy,
  4. budete se moci účastnit našich webinářů,
  5. pravidelně vás budeme zvát na konference

Věříme, že změnu přijmete s pochopením a certifikát vám přinese ještě více benefitů.

Leave a Reply