Poslechněte si rady a inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů v Heureka podcastu Tomáše Bravermana

Kdo ještě neslyšel o Heureka podcastu, nemusí se stydět, ale může to rychle napravit. Možná si myslíte, co by vám tak roboti a vývojáři z Heureky mohli nabídnout za témata k poslechu, ale  to byste se divili. CEO Heureka Group, Tomáš Braverman, vede kromě české Heureky také internetové rádce a cenové srovnávače v dalších 8 zemích, a tak má kontakty. A že jich není málo. 

Tomáš se před půl rokem rozhodl pustit do čím dál více oblíbeného formátu – podcastů. Dal si za cíl přiblížit nejen začínajícím podnikatelům, ale i ostatním smrtelníkům, jak se dá rozjet úspěšný byznys. V průběhu posledních měsíců si pozval ty nejzajímavější osobnosti, které se rozpovídaly o tom, jak svých úspěchů dosáhly, kdy se dotkly toho nejhlubšího dna a jak se jim povedlo ze dna zase odrazit. Někomu se to nepovedlo, ale tak už to v životě jednoduše chodí. 

Všichni Tomášovo hosté mají ale jedno společné. Svou vůlí a pílí se stali inspirativními osobnostmi, které vám v podcastu odkryjí své cesty k úspěchu. 


Poslouchat můžete na těchto oblíbených platformách:


Poslechněte si zajímavé insighty z podnikání, byznysová i nebyznysová témata, vážné rozhovory, ale i občas nějakou tu srandu. Například Lukáš Uhl, CFO Zootu, vám prozradí, jaké byly příčiny pádu největšího českého e-shopu s oblečením. Protože si předtím prošel i vedením v Dáme Jídlo, poodhalil tajemství úspěchu této firmy a co z ní dělá světový unikát. Lukáš má ale zkušenosti také s tím špatným – s insolvencí. Jaké chvíle jsou v takové situaci nejtěžší a jak otočit špatné v to dobré, si poslechněte sami. 

Epizodu najdete i na Apple nebo Google podcastech

O něco vážněji se rozpovídal Tomáš Vyhnálek z Člověka v tísni a poodkryl zákulisí největší české humanitární organizace. Že se nejedná jen o pomoc hladovějícím dětem a v oblastech postižených živelnými katastrofami, ale i o aktivitu často se pohybující na hraně zákona, vás přesvědčí v poutavém 3. díle. V  diktátorských režimech s těmi nejtvrdšími diktátory totiž není neobvyklé, když se musí občas uklidit do bezpečí ti, kteří proti takovému režimu stojí. 

Epizodu najdete i na Apple nebo Google podcastech

Na trochu veselejší stránku vás naprogramuje Ondřej Vlček, CEO Avastu, který do společnosti nastoupil ve svých 18 letech na letní brigádu a teď jednu z největších kyber-bezpečnostních firem na světě řídí. Prozradil, jaké je to vést tak velkou firmu i to, že dle FBI je kyberzločin výnosnější než obchod s bílým masem a drogami dohromady. Ondra v podcastu rozdal i pár dobrých byznys tipů. Jedním z nich je například to, že dobrý byznys model se nesmí nechat odradit prvotními nezdary, protože věci prostě nějakou dobu trvají. Zajímá vás více? Poslechněte si i tento přínosný díl.

Epizodu najdete i na Apple nebo Google podcastech

Zástupkyní ženského pohlaví byla inspirativní testerka a influencerka Eva Čejková, CEO Testuj.to. V podcastu se rozpovídala na téma microinfluenerů, Youtubu a produktů. A co byl její recept na úspěch? Možná to, že v době největšího boomu všech youtuberů a Facebooku šla trošku proti proudu a rozhodla se spojovat microinfluencery. Teď se svým webem testuj.to dává hlas všem uživatelům produktů, kteří nejsou pouze z jedné úzké bubliny, ale z celé republiky. Zajímá vás, jak můžeme více podporovat ženy v podnikání a úspěšné kariéře? Stačí zapnout tlačítko play.

Epizodu najdete i na Apple nebo Google podcastech

Pokud se chcete pobavit nebo vás baví lékařská tematika, pusťte si do uší vyprávění chirurga a dobrovolníka na misích Lékařů bez hranic, MUDr. Tomáše Šebka. Ten v podcastu například barvitě popisuje svou nehodu na kole, kdy si jako doktor sám počítal svá zlomená žebra. Ještě zajímavější je vyprávění o tom, jak proběhlo založení známých projektů uLékaře.cz a Virtuální čekárna. A koho zajímá téma koronaviru z pohledu lékaře, jistě pro něj bude přínosný Tomášův pohled na problematiku v zahraničí. Proč pro některé státy není virus tak poutavým tématem a mnohem více se dozvíte v tomto díle. 

Epizodu najdete i na Apple nebo Google podcastech

Zaujala vás ochutnávka Heureka podcastů a jste zvědaví, jaké hosty si pozve Tomáš Braverman příště? Sledujte náš Facebook, blog a hlavně – poslouchejte podcasty na Spotify, Apple nebo Google podcastech nebo přímo u nás na blogu. Buď vám to něco přinese nebo si alespoň příjemně odpočinete při poslechu mnohdy až neuvěřitelných příběhů. Tak sluchátkům zdar!


Poslouchat můžete na těchto oblíbených platformách:

Leave a Reply