Zlepšete kvalitu svých produktů s naším CSS programem

Využíváte na české nebo slovenské Heurece CSS program? To je dobře, protože jedině s ním získáte nový doplňkový zdroj, který vám usnadní správu produktových dat pro Merchant Center. Vše, co potřebujete vědět o této novince obsahující validní hodnotu pro GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY, se dozvíte v následujícím článku.

K čemu GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY slouží?

Hodnota GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY slouží Googlu pro lepší pochopení a zatřídění produktu, podobně jako CATEGORYTEXT pro Heureku. Jejím vyplněním získáte výhody pro zobrazování produktů v rámci Shopping Ads i v nově spuštěném programu Surfaces across Google.

Merchant Center dokáže pro některé produkty hodnotu GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY odhadnout. Nedá se to však říci o všech kategoriích a produktech.

Zároveň v některých případech automaticky vyplněná hodnota nemusí odpovídat reálné kategorii produktu.

Kolik doplňkový zdroj stojí?

Doplňkový zdroj poskytujeme zcela zdarma vám všem, kteří inzerujete na Heurece a zároveň využíváte CSS program Heureka.cz nebo Heureka.sk.

Pro jaké produkty vám dodáme validní GOOGLE_PRODUCT_CATEGORY?

Správnou kategorii jsme schopni dodat pro všechny vaše spárované produkty na české nebo slovenské Heurece.

Párování nových dat probíhá přes element g:id, který pro správné fungování musí obsahovat stejné ID produktu jak v Heurece, tak v Merchant Center. 

Pokud se ID produktu v obou systémech liší, nemůžete obohatit vaše Merchant Center o nové informace, protože nebude mít data jak spojit.

Jak data dodáváme?

Data k obohacení informací o vašich produktech dodáváme prostřednictvím souboru .XML, který je uložen na serverech Heureky a je aktualizován 1x denně. Data jsou chráněna uživatelským jménem a heslem, takže se nemusíte obávat, že se k nim dostane někdo nepovolaný.


Věříme, že vám tento doplňkový zdroj usnadní práci při správě produktových dat. V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na našeho CSS specialistu prostřednictvím e-mailu milos.jedlinsky@heureka.cz. Se vším vám ochotně poradí.

Leave a Reply