Zapojte se do Testuj.to a získejte pro vaše produkty ověřené recenze od tisíců mikroinfluencerů

Společně s Testuj.to pomáháme zákazníkům ke správným rozhodnutím při nakupování. Prostřednictvím rychlé a přesné zpětné vazby ve formě recenzí, které se nově zobrazují na Heurece u testovaných produktů, usnadňujeme nákupní proces všem, kteří si při výběru daného zboží nejsou stoprocentně jisti.

Testuj.to je největší česká platforma, která spojuje výrobce, prodejce a testery. V Testuj.to pečlivě vybírají testery, kteří testují produkty a píší nezaujaté a kvalitní recenze. Tyto recenze se objevují mezi ostatními recenzemi na Heurece, jsou ale navíc označeny nápisem „Testováno s Testuj.to.”

Přesvědčte i vy své zákazníky novým, důvěryhodným obsahem od uživatelů, kteří již produkt vyzkoušeli. Testuj.to vás rychle propojí s oborovými komunitami mikroinfluencerů, kteří vytvoří objektivní recenze na vaše produkty a služby. Stačí si určit produkt a relevantní cílovou skupinu, která má produkt otestovat a zbytek už Testuj.to udělá za vás. Získaná data pak můžete využít i na své vlastní reklamní kampaně.

Recenze a hodnocení jsou jednou z našich klíčových služeb. Databáze recenzí je na Heurece zdaleka největší na českém, potažmo evropském trhu. Díky Testuj.to jsme získali nový zdroj kvalitních recenzí a nové možnosti spolupráce se otevírají také pro vás. Propojením s Testuj.to získáte přístup k systému, který vám zprostředkuje kontakt ke komunitě testerů.

Kompletní case study ke kampani Barnängen si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Ročně se na Heurece objeví přes 4,5 milionu recenzí a hodnocení. Díky Testuj.to nyní nabízíme našim zákazníkům ještě více produktových recenzí na mnohem širším komunitním portfoliu, jako jsou například rybáři, zdravotní sestry, podnikatelky, kutilové nebo senioři.

Další příklad kampaně s využítím dat z Testuj.to.
Jaká jsou pravidla recenzí?
  • Do testování se vybírá na základě testovacího klíče, jehož podmínky musí tester splnit.
  • V recenzích se mohou objevit pozitivní i negativní zkušenosti s výrobkem.
  • Recenze mají vždy uveden minimální počet slov, obsahují celkový souhrn, klady i zápory.
  • U některých testovaných produktů se mohou objevit i fotografie nebo videa.
  • Neakceptují se recenze, které jsou vulgární, neetické nebo nejsou věcné.
  • Nespolehliví testeři se z testování vyřazují.

Chcete se zapojit do Testuj.to a získat tisíce ověřených recenzí? Kontaktujte nás a my se vám v co nejkratší době ozveme.

Leave a Reply