E15: THE FUTURE OF E-COMMERCE. Buďte u toho a vytěžte ze současné situace co nejvíce

Nenechte si ujít událost roku, které se podle odhadů zúčastní až 8 tisíc lidí. Největší český online festival věnovaný e-commerce a technologiím se uskuteční už 20. října. 

Novinky z nejdynamičtějších odvětví vám představí osobnosti současného světa e-commerce. Hned jako první se dozvíte z úst našeho CEO, Tomáše Bravermana, že budoucnost e-commerce vidíme jednoznačně v marketplacech. Jeden takový totiž vzniká právě i u nás a sjednocuje platformy v 9 zemích do jedné. Jak celý proces vytváření tak velkého „tržiště“ probíhá a kdy jej plánujeme spustit? Sledujte live stream, zítra od 10.00 hodin ráno. 

Během akce se například dozvíte, jak uchopit krizi jako příležitost pro e-commerce nebo jaké jsou nové příležitosti v online businessu.

Co pro to musíte udělat?

Festival bude probíhat online, takže si ho budete moci užít formou life-streamu, třeba v pohodlí svého domova. Kdo by se konference nemohl nabažit nebo mu na ní snad něco uniklo, může si do uší pustit ještě před spaním podcasty, které pořadatel zveřejní po ukončení akce.

A krásná zpráva na konec – celá konference je zdarma.

Jak se přihlásit, jaký je přesný program a mnohem více se dozvíte tady.

Tak se těšíme v úterý.

Leave a Reply