Vydejte se s námi na zářijovou cestu plnou konferencí

Po nedobrovolné pauze jsme zpátky v sedle a už se nemůžeme dočkat, až se společně potkáme jak online, tak (snad) i tradičně offline na pěti různých konferencích. Nahlédněte s námi bez roušky pod roušku plánovaných akcí, na kterých byste určitě neměli chybět.

ShopCamp (10. 9. 2020)

První příležitost povyprávět si s námi o všem, co vás zajímá, budete mít hned 10. 9. na našem stánku v rámci tradičního ShopCampu v Praze v prostorách ČVUT. Přichystali jsme pro vás prezentaci na téma, které teď trápí většinu e-shopů: Jak se změnily zvyklosti v nákupním chování a jak se mění přístup e-shopů k podnikání následkem koronakrize (čas 11:45, jeden z hlavních sálů). Proto neváhejte a přijďte si rozšířit svůj úhel pohledu na to, jakým směrem se dál rozvíjet, kam expandovat i jak postupovat v případě dalších krizí a nečekaných událostí.

Budete mít také možnost navštívit workshop, na kterém vám ukážeme, jak využívat naše data pro zvýšení výkonu vašeho e-shopu. Takže si zaškrtněte v programu čas 9:45.

Jak to chodí na ShopCampu a že je opravdu o co stát, se přesvědčte v tomto videu z minulého roku.

Creative summit & EXPO (18. 9. 2020)

Hned další den na to se virtuálně přeneseme do Bratislavy na čistě online konferenci CREATIVE summit & EXPO 2020, jejímž jedním z hlavních partnerů je právě Heureka. Cílem unikátních nekomerčních přednášek bude především vzdělávat e-shopy a pomáhat jim růst. I když na konferenci nepřednášíme, podporujeme ji a věříme, že e-shopům dodá mnoho inspirace a nápadů, díky kterým se jim bude dařit rozvíjet své podnikání.  Nenechte si proto ujít šanci dozvědět se praktické rady a know-how, jak být stále o krok před ostatními.

Creative summit & EXPO 2019 přilákalo téměř 500 e-commerce nadšenců.

MergadoFest (17. 9. 2020) – ZRUŠENO

Další zastávkou bude Brno, kde se 17. 9. potkáme tradičně na konferenci MergadoFest. Společně nakoukneme do budoucnosti Heureka Group, jak bude vypadat náš marketplace i jaké přinese možnosti pro e-shopy v celém regionu CEE. Ptáte se, jak jsme daleko od propojení 9 zemí v jednu Heureka platformu, nebo jak dnes vypadá expanze e-shopů za podpory Heureky? Najděte na tyto otázky odpověď společně s Honzou Kotkem, který vám prozradí, co všechno nás čeká a nemine.

Minulý rok na MergadoFestu přednášel o datech náš datový bůh – Michal Buzek.

Czech On-line Expo (30. 9. – 1. 10. 2020) – PŘESUNUTO NA 21. – 22. 1. 2021

Na přelom září a října je naplánována dvoudenní konference Czech On-line Expo ve Veletržním paláci v Praze. Bohužel, z důvodu velikosti této akce, které by se mělo zúčastnit tisíce návštěvníků, však stále není jisté, zda se opravdu uskuteční. Určitě vás o tom budeme začátkem září informovat. Prozatím si tedy do kalendáře poznamenejte datum 30. 9. a pokud to bude možné, přijďte si v 11:40 poslechnout přednášku o budoucnosti a vizi Heureky, kterou na hlavní stage představí Michal Vodák. Kromě toho jsme pro vás připravili sérii praktických workshopů. Budeme se na nich věnovat CSS programu, projdeme krok za krokem, jak expandovat s e-shopem do zahraničí, představíme naše datové reporty a také datovou novinku Heureka Insights. Detailní rozpis workshopů najdete již nyní na stránkách Czech Online Expo v sekci Heureka Summit. Registrace na workshopy není nutná, všechny jsou zdarma a může přijít kdokoli.


E-Business Forum (1. 10. 2020)

Říjen pak odstartujeme zásadní konferencí E-Business Forum 2020, proto rozhodně doražte 1. 10. do Cubex Centra na Pankráci a setkejte se s nejdůležitějšími osobnostmi české e-commerce. Celou akci zahájí jako vždy náš nejvyšší, Tomáš Braverman, úvodní přednáškou o tom, do jaké míry se v době koronakrize změnilo nákupní chování zákazníků v e-shopech napříč celým regionem. Uspíšila koronakrize digitalizaci trhu? Přestanou mít kamenné obchody smysl? Přijďte a všechno se dozvíte.

Tomáš Braverman na E-business Foru v loňském roce.

Těšíme se na vás, ať už se potkáme na kterékoliv ze zmiňovaných konferencí a pokud nestihnete ani jednu, nevadí, záznamy a další materiály s vámi budeme sdílet online.

10.
Září2020
ShopCampoffline + online
9:00Praha, ČVUT
11.
Září2020
Creative summit & EXPOonline
9:00Bratislava, DoubleTree by Hilton hotel
17.
Září2020
MergadoFest – ZRUŠENOoffline + online
9:00Brno, Mo-cha coworking
30.
Září2020
Czech On-line Expo – ZRUŠENOoffline + online
9:30Praha, Veletržní palác
1.
Říjen2020
E-Business Forumoffline
9:00Praha, Cubex Centrum

Leave a Reply