S Mergadem budete na srovnávačích zboží inzerovat jako profesionál

|Partnerské sdělení|

Aby byla vaše inzerce na zbožácích úspěšná, musíte mít XML feed nastavený podle jimi požadovaných specifikací. Na tyto úpravy už nutně nemusíte zaměstnávat programátora. S feed marketingovým nástrojem Mergado dokážete reklamní kampaně vašeho e-shopu nastavit sami. Pomocí automatizovaných úkonů vyladíte produktovou reklamu k dokonalosti a znásobíte tím množství konverzí.

Hromadnými, automatizovanými úpravami zefektivníte práci

Mergado denně pomáhá e-shopům dosáhnout lepších pozic oproti konkurenci. V jeho přehledném prostředí uživatelé snadno vyřeší vše od nejdůležitějších nastavení až po opravy malých detailů.

Jeho prostřednictvím hromadně upravíte jednotlivé elementy a jejich hodnoty přímo ve feedu. Snadno v něm například skryjete zboží, které nechcete posílat do srovnávačů, ale zároveň ho stále prodáváte na e-shopu. Také s ním převedete jednotlivé formáty – z vašeho Heureka feedu šikovně vytvoříte feed pro PPC kampaň či další zbožáky.

Obr.1 Skrytí produktu, který nadále nabízíte na e-shopu, ale neposíláte do srovnávače.
Dříve náročné úkony zkrátíte na několik kliků

S Mergadem na pár kliknutí naplníte hodnoty prázdného elementu (HEUREKA_CPC, GIFT či PRODUCT z PRODUCTNAME), nebo doplníte chybějícího výrobce do elementu PRODUCTNAME. Velmi snadné je také nastavení kategorií v elementu CATEGORYTEXT podle stromu kategorií Heureky.
Potřebujete si nastavit správné hodnoty v parametrech zboží? V elementu PARAM to dokážete za využití několika dalších elementů. Chcete odstranit HTML značky z elementu DESCRIPTION? Anebo odhalit duplicitní či nevalidní EAN kódy? Všechny tyto úpravy zde hravě zvládnete.

Obr.2 Doplnění parametrů přes element PARAM.

Mergado je také ideální nástroj pro segmentaci produktů. Ať už dělíte feed podle cenových, dostupnostních nebo konverzních hladin, tyto úkony zefektivníte pomocí funkce maker.

Všechna slabá místa v inzerci najdete díky auditu XML feedu. Jediné co pro tuto bezplatnou službu musíte znát, je jeho URL adresa. Výsledky auditu, které zobrazí veškeré chyby ve vašich kampaních a možnosti jejich oprav, obdržíte na e-mail. A většinu těchto chyb opravíte rovnou v Mergadu.

Nastavujte inzerci vašeho e-shopu moderně. Používáním Mergada sami zrychlíte úpravy jednotlivých úkonů a ušetříte peníze za práci vývojáře.

Párujte silou medvědí s appkou Pairing Bear

Párování produktů je jeden z nejdůležitějších úkonů inzerce. Automatizací této činnosti eliminujete možné chyby a získáte více konverzí. S appkou Pairing Bear od Mergada zvládnete párování do produktových karet Heureky na pár kliků.

Používání Pairing Bearu je jednoduché a intuitivní. Funguje na principu shody EAN kódů a využívá data z reportu Spárovanost produktů. Proto musíte mít e-shop v PPC režimu. Mergado vám u nespárovaných produktů zobrazí doporučenou změnu kategorie či názvu výrobku. Po vykonání těchto oprav se váš sortiment lépe zařadí do produktového katalogu Heureky a vy tím zefektivníte vaše kampaně.

Udělejte si názor na kvality Pairing Bearu sami – vyzkoušejte ho na 15 dní zdarma.

Leave a Reply