Povinné parametry v Módě a Nábytku

Fashion

Od 1. 7. 2020 budeme k povinnému parametru velikost v oblečení a nábytku vyžadovat i barvu a materiál.

Aktualizace: Vzhledem k situaci s koronavirem, budeme tuto úpravu vyžadovat až od 1. 7. (původně jsme psali od 1. 5.), ať máte dostatek času na potřebné úpravy vašeho feedu.

K již dlouhodobě vyžadovanému parametru velikost nyní budeme vyžadovat povinně i parametr barva, materiál a uvedení značka.

Rádi bychom tak nabídli uživatelům co nejlepší možnost vybrat si ten správný a dokonalý kus do svého šatníku. Dlouhodobě se ukazuje, že uživatelé pro výběr oblečení maximálně využívají možnost vyfiltrování a zúžení nabídky tak, aby procházené nabídky byly co nejrelevantnější jejich potřebám. Doporučujeme tedy uvádět i parametry jako styl, střih, vzor, druh a mnohé další. Čím detailnější popis produktu dodáte, tím větší je šance na jeho nalezení a zvyšuje se tím pravděpodobnost nákupu z vašeho e-shopu.

Dalším a velmi důležitým aspektem jsou určitě kvalitní fotografie produktu. Doporučujeme  posílat obrázky alespoň o minimální velikosti 400 x 400 px.

Nové podmínky jsou nově také pro sekci Nábytek. Ani zde by u žádné nabídky neměl v tagu PRODUCTNAME chybět výrobce a povinnými parametry jsou pak velikost, (tedy rozměry jako výška, šířka či hloubka), barva a materiál různých částí. I zde platí to, co u dalších kategoríí. Opět doporučujeme posílat obrázky ve správné barvě a o minimální velikosti 400×400 px.

Více se dozvíte v podrobných podmínkách pod těmito odkazy:

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat na info@heureka.cz

Leave a Reply