Prodloužení zkušební doby CSS programu na 2 měsíce

V této době se chování nakupujících mění, řada e-shopů je okolnostmi donucena snižovat rozpočty, které dávají do svých výkonnostních kampaní. Heureka.cz proto upravila svůj CSS program. Upravujeme tedy pro vás zkušební dobu testování našeho CSS programu ze současného 1 měsíce na 2 měsíce zdarma.

Jde o program, který umožňuje zbožovým srovnávačům (CSE) a e-shopům efektivněji komunikovat s nakupujícími v rámci Google Shopping Ads. Více se o samotném programu dočtete zde. U tohoto programu teď na Heureka.cz od dnešního dne prodlužujeme zkušební dobu na 2 měsíce. Díky zapojení do CSS programu můžete zlevnit vaše Shopping Ads kampaně až o 20 %. Jednou z možností, jak se sleva ve vašich Shopping Ads kampaních může projevit, je snížení nákladů při zachování obdobného výkonu vaší kampaně.

Nemusíte se obávat toho, že bychom za vás spravovali vaše kampaně, viděli do vašeho Google Ads účtu nebo upravovali produkty vašeho Google Merchant Center. Díky způsobu napojení nemáme ani k jedné z těchto služeb přístup, vše máte ve svých rukou.

Pokud máte zájem o zkušební zapojení  vašeho e-shopu do programu CSS, neváhejte a vyplňte formulář níže. Budeme vás co nejdříve kontaktovat.

AKTUALIZACE: Od 1.9.2020 došlo k úpravě testovací období ze 2 měsíců na 1 měsíc.

Tyto údaje budou využity pouze pro zpětné kontaktování naším CSS specialistou ve věci prodloužení zkušebního období CSS programu na 2 měsíce.


Nejčastěji kladené otázky:

Má Heureka přístup k datům či účtům našeho e-shopu? – Heureka nemá přístup k vašim datům, Google Ads ani k vašemu Google Merchant Center účtu.

Bude za mě Heureka spravovat kampaně? – Heureka nezprostředkovává optimalizační služby.

Budu mít stále přístup ke Google Merchant Center a bude za mě Heureka upravovat XML feed? – Ano, k účtu Google Merchant Center budete mít stále přístup a Heureka.cz nebude upravovat XML feed, který načítá vaše Google Merchant Center.

Změní se moje dosavadní práce na Shopping kampaních nebo práce s feedem v Google Merchant Center? – Veškerá práce se Shopping kampaněmi zůstává na vaší straně, stejně to platí také pro XML feed v Google Merchant Center.

Kdy se můžu z vašeho CSS programu odhlásit? – Z našich CSS programů se můžete odhlásit kdykoliv. Nicméně je nutné, abyste nám tuto skutečnost dali vědět vždy do konce aktuálního měsíce.

3 komentáře u „Prodloužení zkušební doby CSS programu na 2 měsíce“

Leave a Reply