Dočasné omezení dobírek a hotovostních plateb při převzetí

Vážení partneři,

na základě vládního doporučení jsou kvůli situaci s šířením COVID-19 omezené platby v hotovosti. Proto jsme na Heureka Košíku (CZ i SK) od dnešního dne pozastavili možnosti dobírky a platby v hotovosti při převzetí zboží. V této chvíli si tyto varianty nemohou zákazníci při objednání zboží zvolit u žádného z obchodů.

Žádáme vás tímto o úpravu feedu i z vaší strany a prosíme o deaktivaci dobírek a hotovostních plateb při převzetí, pokud jste tak již neudělali ze své vlastní iniciativy. Upřednostňujte prosím online platební metody. Toto opatření má za cíl snížit riziko přenosu nákazy při kontaktu mezi řidiči a příjemci.

Veškeré aktuality a novinky vám budeme neprodleně sdílet zde na blogu, pomocí e-mailu a na našem Twitteru

Přejeme hodně zdraví a v případě jakýchkoli dotazů nám napište na podpora@heureka.cz nebo se ozvěte vašemu kontaktu v Heurece.

Rádi vám se vším pomůžeme.

2 komentáře u „Dočasné omezení dobírek a hotovostních plateb při převzetí“

    1. Dobrý den,
      doporučení přednesla vláda na mnoha tiskových konferencích vysílaných a zveřejněných několika televizemi. Dočíst se o tomto doporučení můžete například zde na webu vlády – https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vlada-kvuli-sireni-epidemie-koronaviru-omezila-volny-pohyb-osob-na-nezbytne-minimum–180350/ – výňatek z textu – Lidé by při kontaktu s jinými osobami měli dbát na dodržování bezpečného odstupu nejméně dva metry. Vláda také doporučuje co nejvíce používat bezhotovostní platební styk a ve zvýšené míře dbát na hygienická opatření.

      Matěj

Leave a Reply