Konference | Nahlédněte pod roušku budoucnosti Heureky

Heureka je opět na cestách, tak si nás přijďte poslechnout, protože to bude stát za to. Novinky, vize, budoucnost a mnoho dalších témat… A kde nás potkáte v příštích několika týdnech? Těšit se můžete hned na několik událostí.  

První z nich je MeetUp od Mergada, který se koná 26. února v Bratislavě. Jedná se o pravidelnou sérii MeetUpů, které pořádá Mergado + Bidding Fox a my jsme moc rádi, že nás přizvali. Tentokrát vám ukážeme všechny novinky, které jsme během posledních měsíců spustili a díky kterým bude fungování na Heurece zas o něco snazší. Honza Herbrich, náš nový talentovaný produkťák, vám ukáže například to, jak fungují a vypadají nové datové reporty nebo jak si vizualizovat vaše přehledy o výkonu a nákladech prostřednictvím Data Studia od Googlu. Více o akci se dočtete tady, tak se rychle registrujte, už moc místa nezbývá.


Další akcí, která nás čeká, je zimní edice Mergado Festu (19. 3.). A zase to Mergado… my ale jejich eventy máme rádi a máme na nich co říct. Do Brna pojede tradičně Honza Kotek, který se rozpovídá o budoucnosti Heureka Group. A to hned jako hlavní speaker dopoledního bloku od 9.30 h do 10.15 h. Přijďte si poslechnout naší vizi, zjistit co nás čeká, na co se budeme zaměřovat a kde se vidíme třeba v roce 2025. Vstup je zdarma, tak neváhejte, protože kapacita je omezena. Více o akci zde.


COE

Obě tato setkání jsou pak takovou menší přípravou na další velkou událost tohoto roku. Tou je Czech Online Expo (2. – 3. 4.), kde budeme samozřejmě oba dva dny. Hlavní téma, které na partnerské stage představí Michal Vodák, bude vize Heureky, kde se hodně zaměříme na jednotnou platformu a marketplace pro všech 9 zemí našeho Heureka regionu.

Zapište si tedy do kalendáře 2. 4. 2020 a čas 11.40 h. O tuto přednášku byste neměli přijít.

Co však měníme je celý koncept našeho působení v rámci tak velké akce a připravili jsem pro vás dvě zásadní změny
První z nich je taková, že se stánek transformuje do konzultačního módu‎ a bude mnohem lépe uzpůsoben osobních schůzkám, diskusím a příjemnému posezení. Každý heuréčan bude mít své místečko a vy hned budete vědět, na koho se máte se svým dotazem či problémem obrátit. Hledejte tedy na mapě konference Heureka konzultační centrum (pozice A7), budeme k dispozici po celou dobu konání veletrhu.

Tou druhou jsou pak oblíbené odborné prezentace. Ty si vždy našlo hodně návštěvníků a proto jsme pro vás nachystali sérii workshopů, které poběží oba dva dny v jedné z wokshopových místností na balkónech holešovického výstaviště. Programově budou oba dva dny stejné, takže pokud nestihnete některý z workshopů během prvního dne, budete mít možnost se na něj jít podívat den druhý. A čemu se budeme na workshopech v rámci Heureka Summitu věnovat?

  • CSS program – Co to je, jak funguje a co vám může přinést – Miloš Jedlinský / Martin Zítek 
  • Datové reporty a jejich vizualizace pomocí Data Studio od Google – Honza Herbrich
  • Expanze krok ta krokem a představení jednotlivých platforem v regionu – Honza Kotek
  • Performance Insight – Co to vůbec je a co vám přináší? – Michal Buzek
  • Základy Heureky – Jak na feed, párování, kategorie, parametry, režim PPC a mnohem víc – Customer Support tým

Detailní rozpis workshopů s časy najdete již brzy na stránkách Czech Online Expo, v tištěném programu na místě akce a my jej před akcí zveřejníme tady na našem blogu. Program bude k dispozici i na našem stánku, tak si jej tam můžete vzít. Registrace na workshopy není nutná, všechny jsou zdarma a může přijít každý.


Ať už budete mít cestu na jednu z těchto událostí či nikoli, pokud máte otázku už teď, tak nemusíte čekat a napište nám na podpora@heureka.cz, rádi s vámi vše probereme. Přeji krásný konec zimy!

Leave a Reply