Velký zájem o expanzi, data a CSS program – to byl letošní Reshoper

První velká konference je za námi a dopadla víc než skvěle! Návštěvnost nejen na našem stánku, ale celkově na veletrhu ukázala, že česká e-commerce zase o něco vyrostla. Majitelé e-shopů zlepšují a rozšiřují svoje služby, jsou více odvážní a využívají sofistikovanějších nástrojů pro svůj byznys a nebojí se přemýšlet o rozšíření svého podníkání do dalších zemí Evropy. A co všechno se na Reshoperu událo a co si z něj odnášíme? 

No, není toho málo. Celý den jsme na našem stánku měli hned několik menších prezentací, které se věnovali základům fungování na Heurece. Ať už vás zajímalo bidování, certifikace, data nebo jste se chtěli vědět něco o expanzi, o dotazy nebylo nouze. Pokud jste tyto přednášky nestihli nebo jsme zrovna neměli v programu to, co vás zajímá, možná najdete odpovědi na našem Heureka Business YouTube kanále, kde pomocí videonávodů vysvětlujeme nejen základy fungování na Heurece. 

Co se pro nás ale stává důležitým tématem, tak to je CSS program. Na ten padlo snad nejvíce dotazů a Martin byl celý den v permanenci. Pokud jste ho nezastihli nebo si o tématu chcete v klidu přečít u kávy, máte možnost. Nedávno se o něm totiž Martin rozepsal a výsledkem je velice obsáhlý článek, který si můžete přečíst zde

Hlavním tématem však zůstává expanze a o ní jsme měli velkou přednášku na partnerské stagi Reshoper veletrhu. Podívali jsme se detailně na všechny trhy v rámci Heureka Group a představili je z pohledu dat. Hodně detailních dat. Honza Kotek s Michalem Buzkem se zaměřili hlavně na TOP a nejvíce rostoucí kategorie v jednotlivých zemích včetně jejich CPC a představili, jak s expanzí jako takovou dokážeme společně s našimi partnery pomoci. Celou prezentaci si můžete projít níže nebo pod tímto odkazem. Její videozáznam najdete ZDE.

 

Všem, co jste se za námi zastavili, děkujeme za návštěvu. Pokud vám cokoli v rámci naší prezentace či programu na stánku chybělo, neváhejte mi napsat na matej.kares@heureka.cz. Budu rád za vaše reakce a názory a brzy se vidíme na dalších eventech.


Důležité odkazy pěkně na jednom místě:

 • Prezentaci o expanzi z Reshopera najdete zde
 • Článek o CSS najdete tady
 • Na těchto konferencích nás najdete v nejbližších měsících
  Mergado Winter 19. 3. 2020
  Czech Online Expo 2. – 3. 4. 2020
 • Začínáte s Heurekou a potřebuje zjistit jak funguje? Nestihli jste se optat na stánku nebo si potřebujete projít vše v klidu? Tak se mrkněte na naše videonávody na Heureka Business Youtube kanále
  Postupně přidáváme další praktická videa, tak odebírejte náš kanál a jakmile publikujeme nová videa, dozvíte se to jako první.
 • Pokud vás zajímají data Heureky, to jak je využívat, číst, analyzovat, máme pro vás další videa, která se věnují právě tomu. Průvodcem není nikdo jiný než Michal Buzek, který byl právě jedním z přednášejích na Reshoperu. Tak se mrkněte tady

Leave a Reply