Vánoce na Heurece bez Garance doručení do Vánoc, dopravcům uleví využívání výdejních míst

Letošní sezóna bude z pohledu čísel opět rekordní, a dopravce díky tomu čeká další extrémní nápor. Neradi bychom zákazníkům slibovali věci, které záleží na mnoha okolnostech, proto z těchto důvodů proběhnou i letos Vánoce bez naší Garance dodání do Vánoc. Využijte tedy na maximum výdejní místa Uloženky, Zásilkovny, či DPD pickup. A nezapomeňte o tom dát zákazníkům vědět. Jak na to a na co se ještě v rámci vánoční sezóny zaměřit se dozvíte v tomto článku.

Už jsme zmínili, že i letos proběhne předvánoční šílenství bez naší Garance dodání do Vánoc. Rozhodli jsme se k tomu na základě zkušeností z loňských let a také aktuálních informací z trhu. Využívání výdejních míst není spojeno s takovým tlakem na konkrétní čas doručení, a mnoho výdejních sítí má vlastní rozvoz. Potěšte své zákazníky tím, že jim vánoční dárky skutečně dorazí pod vánoční stromeček.

Využijte výdejních míst

Využíváte výdejní místa Uloženky, Zásilkovny, či DPD pickup? Nezapomeňte o tom dát vědět uživatelům Heureky. Není jednodušší cesty, než jej přidat do XML souboru v tagu DELIVERY. Výdejní místa se poté zobrazují na detailu produktu ve výpisu cen doprav u obchodu, ve filtrování na detailu produktu, dále ve výpisu výdejních míst na detailu obchodu a v neposlední řadě i v Heureka Košíku. Míst pro zobrazení je skutečně hodně a zákazníci je rádi využívají.

Ukázky zobrazení výdejních míst:

Nevíte jak výdejní místa do vašeho XML souboru zadat? Obraťte se na váš shopsystém, či správce e-shopu, postup je velice jednoduchý.

 • I Vánoce mají pracovní dny, nezapomeňte to říci vašim zákazníkům

Nebudete přes vánoční pracovní dny zpracovávat objednávky, či zcela skryjete tlačítko Koupit? Nezapomeňte deaktivovat i obchod na Heurece, či upravit dostupnost v XML souboru.

 • Budeme zpracovávat objednávky, odesílat balíky i přes vánoční pracovní dny.

Není potřeba nic měnit.

 • Nebudeme odesílat balíky, ale bude možné provést objednávku na našem e-shopu přes vánoční pracovní dny.

Je potřeba upravit dostupnost produktů v XML souboru pomocí tagu DELIVERY_DATE, aby odpovídala realitě odeslání balíků, nebo si obchod přepnout do FREE režimu (administrace obchodu na Heurece, záložce Nastavení zobrazování), tím se budou produkty zobrazovat jen ve fulltextovém vyhledávání.

 • Nebudeme odesílat balíky, ani zpracovávat objednávky, nebude tedy možné zboží objednat přes vánoční pracovní dny.

Je potřeba nás před Vánoci kontaktovat, abychom obchod blokovali, aby se produkty nezobrazovaly na Heurece a po Vánocích nás opět kontaktovat, abychom obchod aktivovali.

2 komentáře u „Vánoce na Heurece bez Garance doručení do Vánoc, dopravcům uleví využívání výdejních míst“

 1. Dobrý den, ve výdejních místech jsou Uloženky, Zásilkovny a DPD pickup, bude přidán i PPL ParcelShop? Děkuji Klíma

  1. Dobrý den, Ondřeji,

   s PPL jsme v kontaktu, bohužel zatím neprovedli potřebné úpravy, abychom mohli jejich výdejní místa v rámci XML souboru zpracovávat. Pokud PPL ParcelShop využíváte, obraťte se na svého obchodního zástupce u PPL, aby viděli, že o tuto funkci mají e-shopy zájem.

   Pěkný den, Hana

Leave a Reply