ShopRoku 2019 – registrace spuštěny!

Dnes startuje tradiční soutěž mezi českými e-shopy – ShopRoku 2019. Registrační formuláře a bannery pro podporu hlasování jsou nyní k dispozici. Vše potřebné najdete v tomto článku. Držíme palce!

Jak už bylo zmíněno v předešlém článku o novém ročníku, v soutěži ShopRoku vyhlašujeme tradičně 3 ceny – Cenu kvality, Cenu popularity a Cenu Heureky.
V letošním ročníku zůstávají všechny soutěžní kategorie stejné, jako tomu bylo v minulém roce. Pod těmito odkazy najdete registrace do jednotlivých cen.

Vybrat kategorii v Ceně kvality

Vítěze a finalisty vyhlašujeme na základě hodnocení v Ověřeno zákazníky za celý rok 2019. Nově jsme pro zjednodušení a větší transparentnost z kritérií odstranili nepovinné otázky z dotazníku Ověřeno zákazníky a tak hledíme nejvíce na % doporučení, počet hodnocení a počet produktů v XML souboru. Důležitou změnou je také stanovení horní hranice pro maximální počet hodnocení. To znamená, že Cenu kvality mohou získat i menší obchody, protože po dosažení určitého počtu hodnocení se již další nezapočítávají a bere se hodnota stanovené maximální hranice.


Vybrat kategorii v Ceně popularity
  • pod tímto odkazem najdete bannery, kterými můžete podpořit váš e-shop v hlasování v Ceně popularity
  • formulář pro hlasování v Ceně popularity je ZDE

Registrovat do Ceny Heureky

Veškeré informace o soutěži se dozvíte na webu ShopRoku.cz, v tomto článku nebo nám napište na podpora@heureka.cz a rádi vám vše vysvětlíme.

Leave a Reply