VIDEO | Jak na data na Heurece?

Další z mnoha připravovaných edukativních videí jsou na světě. Tentokrát jsme se s Michalem Buzkem, šéfém našeho BI, podívali na zoubek Přehledu o výkonu a nákladech. V sérii čtyř na sebe navazujících videí se dozvíte vše potřebné pro správnou analýzu a zpracování dat z Heureky. A co vám vše Michal vysvětlí?

V prvním díle zjistíte například to, jaká je cena za přivedeného zákazníka z biddovaných a nebiddovaných pozic nebo kolik zákazníků přijde z biddovaných pozic. 

V dalších dvou dílech vám pak Michal ukáže, jak analyzovat počet zákazníků přicházejících z biddovaných pozic a kolik vás tyto návštěvy stojí a které kategorie a produkty na Heurece  jsou ve vašem obchodu nejkonverznější.

V posledním díle vám pak přiblíží jeden z nejdůležitějších ukazatelů pro majitele e-shopů. Tím není nic jiného než Podíl nákladů na obratu nebo-li PNO. Pokud si tento ukazatel porovnáte s vaší marží, tak zjistíte, jestli inzercí daného produktu na Heurece vyděláváte.

Pokud teď máte 15 minut svého času, rovnou se na videa můžete vrhnout. A pokud ne, stačí se kdykoliv podívat sem na blog nebo na náš Heureka Business kanál na Youtube a videa si prohlédnout, až nastane ten správný čas.

Přehled o výkonu a nákladech – jednotlivé díly

  1. Analýza ceny za zákazníka
  2. Vyhodnocení biddingu
  3. Analýza nejkonverznějších produktů
  4. Analýza ziskovosti produktů

4 komentáře u „VIDEO | Jak na data na Heurece?“

Leave a Reply