Září ve znamení konferencí

Během září jsme měli hned několik příležitostí se s vámi vidět osobně a popovídat si nejen o novinkách, které pro vás v Heurece připravujeme, ale i o dalších tématech, která vás při vašem podnikání zajímají. Ať už jste nás navštívili z jakéhokoliv důvodu, byla to pro nás skvělá zkušenost a děkujeme za vaši návštěvu. A kde jsme všude byli?

ShopCamp (13. 9.)

Tradiční e-commerce konference pro eshopaře, kde jste nás mohli potkat na našem nepřehlédnutelném stánku. Na něm celý den probíhaly diskuse na ta nejdůležitější témata, která potřebuje znát každý, kdo to s prodejem zboží přes Heureku myslí vážně.

Celý den byl protkaný diskusními bloky, ve kterých jsme se věnovali párování, bidování, certifikaci, expanzi do zahraničí nebo tomu, jak pracovat s našimi daty pro optimalizaci vašich prodejů na Heurece. 

Programem na stánku to ale určitě nekončilo, protože v Heureka sále jsme měli krátkou, ale zato velmi zajímavou přednášku o tom, jak usnadnit lokálním eshopům expanzi na zahraniční trhy v rámci Heureka Group. Pokud vás téma expanze zajímá, mrkněte na tento web, a klidně nám napište. Rádi vám se vším poradíme a pomůžeme.

Pokud jste přednášku od našeho šéfa marketingu Michala Vodáka neviděli, zde máte možnost.

Během ShopCampu pak měli zájemci možnost navštívit náš workshop na téma CSS, který měl pevně v rukou šéf našich PPCčkařů, Martin Zítek. Kapacita workshopu byla během velmi krátké chvíle zaplněna a zájem byl veliký, a proto pro vás připravujeme speciální článek o CSS, spolu s video záznamem jedné z Martinových přednášek.

Martin Zítek a jeho workshop na téma CSS – Strašák nebo příležitost?

MergadoFest (19. 9.)

Jedna z velmi důležitých konferencí, na které jsme určitě nemohli chybět. Tentokrát jsme se z naší strany zaměřili prioritně na analýzu dat, do které se ponořil náš šef BI Michal Buzek a provedl účastníky velmi detailně tím, jak s daty od Heureky pracovat, jak je analyzovat a jak je využít pro růst svého podnikání. Níže se můžete podívat na celou jeho přednášku.


E-Business Forum (26. 9.)

Stěžejní konferencí pak pro nás byla určitě E-Business Forum, kterou už tradičně odstartoval náš šéf Tomáš Braverman. Během své přednášky představil detailně všechny regiony CEE, ukázal zajímavá čísla a jejich potenciál. Zároveň v rychlosti představil Heureka Group a to, jak může e-shopům s expanzí pomoci. Zajímá vás celá prezentace? Mrkněte se na celý záznam níže.

Kromě našeho nejvyššího šéfa se odpoledne představil také šéf našich vývojářů Lukáš Putna. Ten promluvil o tom, jakou výzvou je sjednocování několika mezinárodních firem na společnou platformu a jak důležité je správně motivovat týmy, které se na tom podílejí.

Leave a Reply