Větší obrázky a povinné parametry v Módě a Nábytku

Zavádíme další povinné parametry v sekci Móda a Nábytek.

K již dlouhodobě vyžadovanému parametru velikost nyní budeme vyžadovat povinně i parametr barva, materiál a uvedení výrobce.

Rádi bychom tak nabídli uživatelům co nejlepší možnost vybrat si ten správný a dokonalý kus do svého šatníku. Dlouhodobě se ukazuje, že uživatelé pro výběr oblečení maximálně využívají možnost vyfiltrování a zúžení nabídky tak, aby procházené nabídky byly co nejrelevantnější jejich potřebám. Doporučujeme tedy uvádět i parametry jako střih, příležitost, vzor, druh a mnohé další. Čím detailnější popis produktu dodáte, tím větší je šance na jeho nalezení a zvyšuje se tím pravděpodobnost nákupu z vašeho e-shopu.

Dalším a velmi důležitým aspektem jsou určitě kvalitní fotografie produktu. Doporučujeme  zasílat obrázky alespoň o minimální velikosti 400x400px.

Nové podmínky jsou nově také pro sekci Nábytek. Ani zde by u žádné nabídky neměl v tagu PRODUCTNAME chybět výrobce a povinnými parametry jsou pak velikost, (tedy rozměry jako výška, šířka či hloubka), barva a materiál. I zde platí to, co u dalších kategoríí. Opět doporučujeme zasílat obrázky ve správné barvě a o minimální velikosti 400×400 px.

Více se dozvíte v podrobných podmínkách pod těmito odkazy:
Fashion podmínky
Furniture podmínky

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na podpora@heureka.cz 

Vaše Heureka.cz

Leave a Reply