Chceme se potkat osobně! A na těchto konferencích bude příležitost

Heureka nikdy nespí! Neustále se snažíme zdokonalovat a vylepšovat nejen naše stávající služby a produkty, které vám pomáhají v prodeji vašeho zboží, ale chceme se s vámi začít více potkávat a diskutovat jak o aktuálních tématech, tak o nových projektech, které pro vás chystáme. A kde by to šlo?

Do konce roku budeme mít ještě hodně příležitostí vás vidět osobně a povyprávět vám o novinkách, které pro vás v Heurece připravujeme. Představíme novinky z oblasti dat, analytiky, komunikace a zmíníme se také o novém projektu na usnadnění expanze e-shopů na zahraniční trhy. Témat k diskusi bude však mnohem víc, proto je na každé z těchto konferencí možnost se s námi kdykoli potkat a pobavit se o všem, co vás zajímá.

Jedna z prvních zářijových konferencí, kde nás můžete poctít svou návštěvou, bude již tradičně ShopCamp. Na našem stánku vás čeká velmi zajímavý program plný diskusních bloků a krátkých přednášek. Ukážeme vám jak správně párovat, biddovat a jak můžete za pomoci Heureky expandovat na zahraniční trhy. Mimo to, jsme pro vás také připravili workshop na téma Víc kliků za nižší cenu aneb CSS spolupráce s Heurekou. O workshopu a celém našem programu na ShopCampu se dočtete v tomto článku. 

Co se dalších konferencí týče, určitě se přijďte podívat na Mergado Fest (19. 9.) do Brna a na E-Business Forum (26. 9.) v Praze. Na Mergado Fest chystáme další praktický workshop, tentokrát pod vedením Michala Buzka, který vás detailně provede analytikou Heureky. Ukáže vám, jak s analytikou pracovat, jak ji číst a především, jak ji správně interpretovat a využívat pro váš business. Chceme, aby pro vás byla analytika Heureky důležitým pomocníkem, díky kterému bude vaše podnikání neustále růst.  

Šéf analytiků Michal Buzek na prezentaci v Keboole. Foto: Milan Bureš. 

Stěžejní konferencí posledních měsíců v tomto roce pak bude určitě E-Business Forum, kde již tradičně vystoupí náš nejvyšší, Tomáš Braverman, a jeho hlavním tématem bude již zmiňovaný projekt usnadňující expanzi e-shopů do zahraničí. Nebude ale jediný, kdo se z Heureky představí před zraky diváků. Dalším, kdo vás obohatí svou prezentací bude šéf vývoje Lukáš Putna, který bude mluvit na téma Sjednocení mezinárodních firem na společnou platformu.  Více se o konferenci dozvíte v tomto článku na našem blogu.

Tomáš Braverman na E-Business Foru v loňském roce.

Ať už se vám podaří na zmiňované konference dorazit či nikoliv, nevěstě hlavu, o nic nepřijdete :). O všech novinkách a aktualitách vás budeme i nadále informovat. 

Zde můžete vidět kompletní seznam konferencí spolu s řečníky a tématy, kterým se budeme věnovat do konce tohoto roku. Stavte se za námi na pokec 🙂

SEZNAM KONFERENCÍ  ŘEČNÍCI A JEJICH TÉMATA DATUM KONÁNÍ MÍSTO KONÁNÍ
ShopCamp  Martin Zítek – Víc kliků za nižší cenu aneb CSS spolupráce s Heurekou (workshop) 13. 9. 2019

(13:30 – 15:00)

Fakulta architektury, ČVUT

Thákurova 9, Praha 6 – Dejvice

Mergado Fest  Michal Buzek – Analytika Heureky (workshop) 19. 9. 2019    MERSEY MUSIC CLUB

Minská 15, Brno

E-Business Forum Tomáš Braverman – Expanze e-shopů na zahraniční trhy

Lukáš Putna

Sjednocení mezinárodních firem na společnou platformu 

26. 9. 2019  NÁRODNÍ DŮM NA VINOHRADECH

Náměstí Míru 820/9, Praha

Leave a Reply