E-business Forum 2019: Zbrusu nová analýza zemí CEE i přednáška šéfa našich vývojářů

Jednou z našich zářijových tradic je naše účast na konferenci E-Business Forum. Letošní rok není výjimkou, a jako spíkři se tak 26. září na Vinohradech představí dokonce dva Heurečani – náš nejvyšší Tomáš Braverman a šéf všech našich vývojářů Lukáš Putna. Navíc vám přidáme 2000 korun na nákup vstupenek. Jak je to možné a o čem vlastně na konferenci bude řeč? Čtěte dál.

V hlavním sále odstartuje letošní E-Business Forum Tomáš Braverman se zbrusu novou analýzou všech trhů CEE. Připraví si pro vás pohled na celý trh, ale nebude chybět bude ani rozbor potenciálu jednotlivých kategorií na konkrétních trzích. Můžete se tak těšit na mnoho užitečných informací a rad k tomu, jak se s expanzí popasovat. Informace bude Tomáš čerpat kromě jiného z celé Heureka Group, která aktuálně už působí v 9 zemích CEE a s 20 miliony návštěvníky měsíčně se jedná o největší cenový srovnávač ve střední Evropě.

Poprvé se na této konferenci představí další z klíčových mužů Heureky – šéf našich vývojářů Lukáš Putna. Ten má před sebou náročný úkol – spojit několik mezinárodních firem s vlastní kulturou, stylem práce i komunikace na jednotnou platformu. Jak motivovat k mezinárodním změnám vlastní tým a probudit ve všech týmového ducha? A je vůbec dobré spojit know how a síly v jednu (mezinárodní) platformu a plout na jedné lodi? Nejen o tom se Lukáš podělí ve své přednášce, která odstartuje po druhém Coffee breaku, v 15:40 v Raisově sále.

 Získejte s Heurekou 2000,- na nákup vstupenky na E-Business Forum!

Na konferenci se nebudou však pohybovat jen oni, ale objeví se tam spousta dalších zajímavých řečníků. Mrkněte se proto na registrační formulář, zadejte kód EBF_Heureka a získejte slevu 2 000 korun na vstup.

Těšíme se tam naviděnou, tak nezapomeňte, potkáme se 26. září 2019 od 9:00 v Národním domě na Vinohradech!

3 komentáře u „E-business Forum 2019: Zbrusu nová analýza zemí CEE i přednáška šéfa našich vývojářů“

 1. Dobrý den,
  provozuji malý e-shop. Přesto vím, že optimalizace a správné využití vašich služeb může značně zvýšit prodejnost.
  Rád bych se zúčastnil některých vašich akcí, ale jsem invalida na vozíku a účast na takových akcích je pro mne problém, zvláště už i tím, že jsem z Ostravy. Není možné vidět přednášky na nějakém videozáznamu? Myslím, že by to mnozí uvítali.
  Děkuji za odpověď.
  P.S. rovněž si myslím, že by jste měli lépe specifikovat produkty v oblasti modelářství, neboť toto je velká skupina výrobků, která je de facto špatně zařaditelná.
  S pozdravem, Radimír Beseda

  1. Dobrý den, Radimíre,

   určitě v nejbližší době plánujeme zapracovat i na videoobsahu, který bude užitečný a poradí, co a jak na Heurece. Zatím se, pokud neznáte, můžete mrknout na blogu na dva seriály, které se docela podrobně věnují tomu, jak krok za korkem nastavit Heureku i jak správně párovat. Z některých konferencí budou navíc záznamy dostupné, tak dáme vědět.

   Co se týče kategorie modelářství, předáme na contentové oddělení 🙂

   Hezký den,
   Adéla

   1. Zdravím,
    děkuji za odpověď. Na vaše odkazy se určitě podívám. A pokud budou videozáznamy konferencí, aspoň toho nejdůležitějšího, bude to jistě přínosné pro všechny.
    Radek Beseda

Leave a Reply