Spuštěné kategorie a plánované content změny v měsíci srpnu

Content změny:

V červenci jsme se zaměřili na sekce Zahradní drtiče, Kompostéry, Vysavače listí, Chrániče na motocykl, Kávovary, Sušičky, Lednice, Postýlky, Chůvičky, Plyšové hračky, Stěrky na sklo, Diagnostické testy, Invalidní vozíky, Čistící prostředky na koberce a čalounění, Karimatky, Spacáky, Trekingové hole anebo Čelovky.
Spustili jsme novou sekci Zahradní krby.
V srpnu pak projdeme všechny sekce se Školními pomůckami, Rybářské pruty, Prodlužovací kabely, Hodiny, Budíky, Fusaky, USB kabely, Data příslušenství, Jízdní kola, Elektrokola, Cyklistické helmy, Koloběžky, Prací prášky, Mopy a úklidové soupravy, Úklidové kbelíky, Čističe oken a skel, Karetní hry, Pečící trouby, Varné desky, Autokoberce na míru a Mixéry a šlehače.
Plánujeme také oddělit do samostatné sekce Robotické vysavače z Vysavačů a Čajníky ze sekce Kávovary, espressá a čajníky.

V srpnu jako každý rok, se zaměříme na kontrolu sekcí se Školními pomůckami. Dojde k prověření zařazení a duplicit v sekcích se Školními aktovkami, Penály, Boxy na sešity atd. Pokud chcete být správně zařazeni, doporučujeme si prověřit zasílání správné kategorie a povinného názvu.

Velkou srpnovou úpravou projde také sekce Rybářské pruty. Zde budou produkty, které nemají uvedeno v názvu již dlouho požadovaný „počet dílků“, zablokovány. Cílem je uživatelům zpřehlednit a upřesnit výběr prutů a uspořádat tuto sekci. Doporučujeme si tedy prověřit, zda to již v názvu posíláte a pokud ne, co nejrychleji doplnit.

Duplicity a špatné slučování bude prověřeno také v sekci USB kabely a Data příslušenství, kde již tato povinnost také je. Doporučujeme si tedy prověřit, že v sekcích povinný název posíláte a nebudou vaše produkty následně blokovány. Přesné znění názvů naleznete zde.

Uvedení produktového čísla (PN) bude nově vyžadováno i v sekci Prodlužovací kabely. Produkty tak budou sloučeny přesněji a uživateli budeme v porovnání ukazovat je ty samé nabídky se správným obrázkem a popiskem. Povinný název je tedy Prodlužovací kabely – Výrobce | PN – Emos PM1005.

Na přelomu srpna a září jsme se rozhodli oddělit Robotické vysavače ze sekce Vysavače. Důvodem je větší odlišnost produktů a důraz na jiné parametry. Rádi bychom uživatelům nabídli lepší a rychlejší výběr toho správného produktu. Nově tedy zasílejte cestu k robotickým vysavačům ve tvaru: „Heureka.cz | Bílé zboží | Malé spotřebiče | Robotické vysavače

V dalších měsících pak projde úpravou i sekce Modely, kde bude důsledně vyžadován výrobce v názvu produktu, doporučujeme již nyní ve svém xml souboru zkontrolovat, že potřebnou informaci v názvu produktu (PRODUCTNAME) uvádíte.

V souvislosti se všemi avizovanými úpravami může dojít ke krátkodobému pohybu mezi zařazenými a čekajícími produkty. Budeme se však snažit, aby změny proběhly v co nejkratším čase.

V srpnu jsme aktivovali tyto sekce:

Zahradní krbyVýrobce | Produktová řada | Barva (varianta) – Norman Atlas hnědý

Celý seznam aktivních kategorií naleznete zde. Podrobné informace o tom, jak by měl vypadat název produktu v jednotlivé kategorii najdete zde.

Jeden komentář u “Spuštěné kategorie a plánované content změny v měsíci srpnu”

Leave a Reply