Spuštěné kategorie a plánované content změny v měsíci červenci

Content změny:

Červnové úpravy proběhly na sekcích Lihoviny, Vysavače, Nosiče lyží, Paddleboardy, Elektrokoloběžky, Spalovače tuků, Anabolizéry a NO doplňky, Sacharidy a gainery, Aminokyseliny, Rotopedy, Eliptické trenažéry, Stany, Zdravotní bandáže a ortézy, Pleťové kúry a koncentráty, Inhalátory, Kojenecká lehátka, Auta, letadla a lodě, Elektrická vozítka, Infrasauny nebo Jídelní židličky. Zároveň jsme začali parametricky oddělovat „Bazény pro psy“ doporučujeme tedy posílat u produktů tag PARAM, nazvaný „Bazény“ s hodnotou „ano“.
Aktivovali jsme sekci Speciální péče o pokožku nebo Kempingové sprchy.
V červenci pak projdou úpravou sekce Zahradní drtiče, Kompostéry, Vysavače listí, Chrániče na motocykl, Autokoberce na míru, Vany do kufru, Kávovary, Sušičky, Postýlky, Chůvičky, Karetní hry, Plyšové hračky, Primární baterie, Nabíjecí baterie, USB kabely či Data příslušenství, Stěrky na sklo, Diagnostické testy, Invalidní vozíky, Čistící prostředky na koberce a čalounění, Karimatky, Spacáky, Trekingové hole a Čelovky.

V červenci se zaměříme na sekce Baterie primární a Baterie nabíjecí, kde již nyní je dobré uvádět produktové číslo PN a tak zamezit slučování různých typů a verzí. Od července však bude produktové číslo PN v názvu povinné a bez jeho uvedení nebudou produkty v dané sekci v budoucnu zobrazeny.

Duplicity a špatné slučování bude prověřeno také v sekci USB kabely a Data příslušenství, kde již tato povinnost také je. Doporučujeme si tedy prověřit, že v sekcích povinný název posíláte a nebudou vaše produkty následně blokovány. Přesné znění názvů naleznete zde.

Další velkou úpravou projde sekce Rybářské pruty. Zde budou produkty, které nemají uvedeno v názvu již dlouho požadovaný „počet dílků“, zablokovány. Cílem je uživatelům zpřehlednit a upřesnit výběr prutů a uspořádat tuto sekci. Doporučujeme si tedy prověřit, zda to již v názvu posíláte a pokud ne, co nejrychleji doplnit.

V dalších měsících pak projde úpravou i sekce Modely, kde bude důsledně vyžadován výrobce v názvu produktu, doporučujeme již nyní ve svém xml souboru zkontrolovat, že potřebnou informaci v názvu produktu (PRODUCTNAME) uvádíte.

V souvislosti se všemi avizovanými úpravami může dojít ke krátkodobému pohybu mezi zařazenými a čekajícími produkty. Budeme se však snažit, aby změny proběhly v co nejkratším čase.

V červnu jsme aktivovali tyto sekce:

Kempingové sprchy – Výrobce | Řada | Objem – Bestway 58224 solární sprcha 20 l
Speciální péče o pokožku – Značka | Řada | Typ produktu | Objem – Scar Heal Esthetique krém na jizvy 60 ml

Celý seznam aktivních kategorií naleznete zde. Podrobné informace o tom, jak by měl vypadat název produktu v jednotlivé kategorii najdete zde.

 

Leave a Reply