Mobilní Heureka má novou homepage

Jedním z mnoha kroků k zresponzivňování Heureky je nová homepage. Není to tak dávno, co jsme na mobilní Heurece spustili její AB test. Po testu přišlo na řadu vyhodnocení čísel, a protože všechno dobře dopadlo, můžeme se pochlubit dalším krokem – nová responzivní homepage je odteď dostupná na celé mobilní Heurece. Uvidíte ji právě teď ve vašich mobilech na m.heureka.cz anebo v našem článku níže.

Nasadit na jakékoliv stránce novou homepage není vůbec jednoduché. Jedná se o vizitku každého webu, a i u nás patří k nejnavštěvovanějším stránkám. V Heurece novinky vždy testujeme a nasazujeme nejprve na mobilní verzi. Naším cílem je celá responzivní Heureka, a na mobilu lépe odhalíme případné chyby a nedostatky.

Návrhu a vývoji celé stránky předcházel dlouhý proces testování, zkoumání dat a analyzování. Reportáž o tom, jak všechno probíhalo a co všechno za tím stojí, už chystáme, takže se brzy těšte na více podrobností.

V rámci nové homepage jsme se rozhodli věnovat mnohem více prostoru vyhledávání, které je pro zákazníky Heureky velmi důležité. A jak nová HP na mobilu vypadá, vidíte na obrázku vpravo.

Jak se vám naše nová domovská stránka na mobilu líbí? Vyzkoušejte i na vašich mobilech m.heureka.cz a dejte nám vědět, co si o ní myslíte, třeba na adresu produkt@heureka.cz.

Leave a Reply