Hlásíme první vlaštovky nové administrace e-shopu

Zjednodušení, větší přehlednost a lepší orientaci v menu – v to všechno doufáme s vypuštěním nového menu v administraci e-shopu. Novinku jsme vypustili ven začátkem týdne. Nové menu, spolu s hlavičkou a patičkou, jsou prvními krůčky k tomu, abychom postupně zmodernizovali a upravili komplet celou administraci e-shopu na Heurece. Jak tahle první změna vypadá uvidíte v článku níže.

Co se (zatím) upraví

Hlavním cílem celé úpravy bylo zjednodušení menu – zkrátili jsme navigaci z původních 28 položek na 9. Kromě designu samotné administrace jsme částečně změnili i organizaci jednotlivých položek. Pro přehlednost jsme některé položky menu seskupili podle okruhu, kterého se týkají. Nově tak Statistiky, Měření konverzí, Sortiment report a Datové přehledy budou v jedné kategorii s názvem Statistiky a reporty. S novou navigací chceme dát vyšší důraz na klíčové oblasti fungování na Heurece, proto doufáme, že díky těmto úpravám pro vás bude  administrace přehlednější a práce s ní tak bude jednodušší.

Takto vypadalo staré menu v administraci Heureky:

A takto vypadá nové menu:

Dobrou zprávu máme pro všechny, kteří využívají automatizované systémy, případně mají vytvořené odkazy směřující přímo na jednotlivé záložky v administraci – z naší strany nedojde ke změně URL adres položek. Nemusíte tak nijak upravovat své interní nastavení.

Všechno to má hlavičku i patičku

Kromě úpravy menu jsme vypustili také novou hlavičku i patičku, kterou najdete na každém místě administrace tak, abyste se mohli rychle dostat na základní místa Heureka, které vás zajímají.

Pod starou je vidět nová hlavička v administraci Heureky.

Jak se vám nové menu líbí? Máte k tomu nějaké náměty nebo připomínky? Dejte nám vědět na podpora@heureka.cz.

6 komentářů u „Hlásíme první vlaštovky nové administrace e-shopu“

 1. Koukám, že nám sem zavítal komentářový SPAM viz komentář výše 🙂

  Každopádně novému UI administrace držím palce. Po těch rocích, co v původní administraci pracujeme je to kapku nezvyk. Nicméně krásný. Dobrá práce a pochvala tvůrčímu týmu!

  1. Dobrý den, Michale,

   tohle jsem sice předala, ale zapomněla jsem odpovědět – moc děkujeme! Budeme se snažit i dál 🙂

   Hezký den,
   Adéla

 2. Super, že se věnujete i administraci pro e-shopy. Vzhled pěkný. Na změny v rozmístění prvků si brzy zvykneme. Chybí mi jen odkaz na Heureku, který jsem používal docela často.

  1. Dobrý den, Vláďo,

   děkujeme za pochvalu 🙂 Předala jsem kolegům i ten odkaz na Heureku, třeba se tam vrátí.

   Hezký den,
   Adéla

Leave a Reply