Heureka na Reshoperu 2019 – co nás čeká?

„Pomáháme e-shopům růst“. Takový je podtitul letošní konference Reshoper 2019, které jsme už podruhé hrdým partnerem. A pomáhat vám růst, zlepšovat byznys a využívat Heureku na maximum, to je i náš cíl. Mrkněte se, co jsme pro vás na konferenci, která se koná 29. ledna v Letňanech, připravili. Těšit se můžete na exkluzivní workshopy o datech, která znamenají být jedničkou mezi e-shopy, nebo o novinkách v našich upravených reportech!

Stánek Heureky

V poslední době jsme se intenzivně zaměřili na úpravu a vylepšení datových přehledů, které pomohou e-shopům se zefektivněním inzerce, s lepším spárováním produktů nebo vylepšením sortimentu. Připravili jsme si pro vás na našem stánku několik WORKSHOPŮ s ukázkami reportů a jejich praktickým využitím. Na workshopy se nemusíte hlásit, vámi vybrané stačí jednoduše přidat do kalendáře. Mrkněte, čeho se budou tři plánované workshopy týkat a kdy budou probíhat.

Workshopy

Workshop report Spárovanost produktů

Report Spárovanost produktů obsahuje návrhy na změnu názvů produktů, či kategorií u nespárovaných produktů do katalogu, které e-shop na Heurece má. Workshop je zaměřen na to, jak vlastně párování produktů do katalogu Heureky funguje, na co se zaměřit a hlavně konkrétní příklady toho, jak tento report využít. Je určen především pro e-shopy, které jsou v PPC režimu a mají nespárované produkty, ale i pro ty, kteří se chtějí dozvědět o párovacím procesu Heureky. Ukázka reportu: https://sluzby.heureka.cz/napoveda/prehled-sparovanost-produktu/

Workshop o nespárovanosti produktů proběhne od 9:30 hodin Přidat do kalendáře a od 13:30 hodin Přidat do kalendáře.

Workshop report Prodeje produktů v e-commerce

Report Prodeje produktů v e-commerce obsahuje odhady počtu prodaných kusů konkrétního produktu v kategoriích, které si e-shop zvolí, za období, které ho zajímá. Jedná se o jediný placený report, který dáváme k dispozici. Cena je závislá na počtu kategorií, aktualizaci dat a počtu měsíců. Na workshopu si ukážeme, jak report vypadá a hlavně jak prakticky využít údaje, které v něm e-shop nalezne. Workshop je určen pro e-shopy, které hledají nové prodejní příležitosti, ale i pro ty, které si chtějí ověřit, že mají v sortimentu všechny nejžádanější produkty z jejich sortimentu. Ukázka reportu: https://sluzby.heureka.cz/napoveda/prehled-prodeju-v-e-commerce/

Workshop o reportu Prodeje produktů v e-commerce proběhne od 10:30 hodin Přidat do kalendáře a od 14:30 hodin Přidat do kalendáře.

Workshop report Přehled o výkonu o nákladech

Report Přehled o výkonu o nákladech obsahuje rozšířené statistiky prokliků do e-shopu, které má e-shop k dispozici v administraci obchodu na Heurece. Report obsahuje data za posledních 90 dní a také v něm například obchody najdou rozdělené prokliky na biddované a nebiddované. Na workshopu si ukážeme, jak tento report vypadá, a jak z něj data o proklicích efektivně využít. Workshop je určen pro e-shopy, které chtějí zlepšit svoji inzerci na Heurece pomocí zdarma dostupných informací.

Ukázka reportu: https://sluzby.heureka.cz/napoveda/prehled-o-vykonu-a-nakladech/

Workshop o reportu Přehled o výkonu o nákladech proběhne od 11:30 hodin Přidat do kalendáře a od 15:30 hodin Přidat do kalendáře.

Program workshopů

9:30 – 10:00 – Workshop report Spárovanost produktů

Přidat do kalendáře

10:30 – 11:00 – Workshop report Prodeje produktů v e-commerce

Přidat do kalendáře

11:30 – 12:00 – Workshop report Přehled o výkonu o nákladech

Přidat do kalendáře

13:30 – 14:00 – Workshop report Spárovanost produktů

Přidat do kalendáře

14:30 – 15:00 – Workshop report Prodeje produktů v e-commerce

Přidat do kalendáře

15:30 – 16:00 – Workshop report Přehled o výkonu o nákladech

Přidat do kalendáře

Stavte se za námi

Máte dotaz k Ověřeno zákazníky, PPC režimu, nebo k čemukoliv dalšímu? Chcete nám sdělit, jak bychom mohli vylepšit služby pro e-shopy? Stavte se na našem stánku!  Budou tam naši kolegové z různých oblastí Heureky, kterých se můžete ptát na vše, co vás o Heurece zajímá nebo co byste v novém roce na Heurece uvítali. Tešíme se na vás. Vstupenky na veletrh jsou zadarmo, ale nezapomeňte si je pořídit, ať se za námi dostanete. Získat vstupenku!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s