Heureka na Reshoperu 2019 – co nás čeká?

„Pomáháme e-shopům růst“. Takový je podtitul letošní konference Reshoper 2019, které jsme už podruhé hrdým partnerem. A pomáhat vám růst, zlepšovat byznys a využívat Heureku na maximum, to je i náš cíl. Mrkněte se, co jsme pro vás na konferenci, která se koná 29. ledna v Letňanech, připravili. Těšit se můžete na exkluzivní workshopy o datech, která znamenají být jedničkou mezi e-shopy, nebo o novinkách v našich upravených reportech!

Stánek Heureky

V poslední době jsme se intenzivně zaměřili na úpravu a vylepšení datových přehledů, které pomohou e-shopům se zefektivněním inzerce, s lepším spárováním produktů nebo vylepšením sortimentu. Připravili jsme si pro vás na našem stánku několik WORKSHOPŮ s ukázkami reportů a jejich praktickým využitím. Na workshopy se nemusíte hlásit, vámi vybrané stačí jednoduše přidat do kalendáře. Mrkněte, čeho se budou tři plánované workshopy týkat a kdy budou probíhat.

Workshopy

Workshop report Spárovanost produktů

Report Spárovanost produktů obsahuje návrhy na změnu názvů produktů, či kategorií u nespárovaných produktů do katalogu, které e-shop na Heurece má. Workshop je zaměřen na to, jak vlastně párování produktů do katalogu Heureky funguje, na co se zaměřit a hlavně konkrétní příklady toho, jak tento report využít. Je určen především pro e-shopy, které jsou v PPC režimu a mají nespárované produkty, ale i pro ty, kteří se chtějí dozvědět o párovacím procesu Heureky. Ukázka reportu: https://sluzby.heureka.cz/napoveda/prehled-sparovanost-produktu/

Workshop o nespárovanosti produktů proběhne od 9:30 hodin Přidat do kalendáře a od 13:30 hodin Přidat do kalendáře.

Workshop report Prodeje produktů v e-commerce

Report Prodeje produktů v e-commerce obsahuje odhady počtu prodaných kusů konkrétního produktu v kategoriích, které si e-shop zvolí, za období, které ho zajímá. Jedná se o jediný placený report, který dáváme k dispozici. Cena je závislá na počtu kategorií, aktualizaci dat a počtu měsíců. Na workshopu si ukážeme, jak report vypadá a hlavně jak prakticky využít údaje, které v něm e-shop nalezne. Workshop je určen pro e-shopy, které hledají nové prodejní příležitosti, ale i pro ty, které si chtějí ověřit, že mají v sortimentu všechny nejžádanější produkty z jejich sortimentu. Ukázka reportu: https://sluzby.heureka.cz/napoveda/prehled-prodeju-v-e-commerce/

Workshop o reportu Prodeje produktů v e-commerce proběhne od 10:30 hodin Přidat do kalendáře a od 14:30 hodin Přidat do kalendáře.

Workshop report Přehled o výkonu o nákladech

Report Přehled o výkonu o nákladech obsahuje rozšířené statistiky prokliků do e-shopu, které má e-shop k dispozici v administraci obchodu na Heurece. Report obsahuje data za posledních 90 dní a také v něm například obchody najdou rozdělené prokliky na biddované a nebiddované. Na workshopu si ukážeme, jak tento report vypadá, a jak z něj data o proklicích efektivně využít. Workshop je určen pro e-shopy, které chtějí zlepšit svoji inzerci na Heurece pomocí zdarma dostupných informací.

Ukázka reportu: https://sluzby.heureka.cz/napoveda/prehled-o-vykonu-a-nakladech/

Workshop o reportu Přehled o výkonu o nákladech proběhne od 11:30 hodin Přidat do kalendáře a od 15:30 hodin Přidat do kalendáře.

Program workshopů

9:30 – 10:00 – Workshop report Spárovanost produktů

Přidat do kalendáře

10:30 – 11:00 – Workshop report Prodeje produktů v e-commerce

Přidat do kalendáře

11:30 – 12:00 – Workshop report Přehled o výkonu o nákladech

Přidat do kalendáře

13:30 – 14:00 – Workshop report Spárovanost produktů

Přidat do kalendáře

14:30 – 15:00 – Workshop report Prodeje produktů v e-commerce

Přidat do kalendáře

15:30 – 16:00 – Workshop report Přehled o výkonu o nákladech

Přidat do kalendáře

Stavte se za námi

Máte dotaz k Ověřeno zákazníky, PPC režimu, nebo k čemukoliv dalšímu? Chcete nám sdělit, jak bychom mohli vylepšit služby pro e-shopy? Stavte se na našem stánku!  Budou tam naši kolegové z různých oblastí Heureky, kterých se můžete ptát na vše, co vás o Heurece zajímá nebo co byste v novém roce na Heurece uvítali. Tešíme se na vás. Vstupenky na veletrh jsou zadarmo, ale nezapomeňte si je pořídit, ať se za námi dostanete. Získat vstupenku!

Leave a Reply