Podpořte s námi vyplňování dotazníků spokojenosti: Nová promo akce na fotodárky

Připravili jsme si pro vás další akci na podporu vyplněnosti dotazníků Ověřeno zákazníky. Pokud zákazník vyplní dotazník spokojenosti s obchodem a produktem, získá slevu 100 Kč na fotodárky na Rajče.net a to při nákupu již od 300,-. Akce je tentokrát spuštěna pro všechny obchody zapojené do programu Ověřeno zákazníky.

Chceme zvyšovat vyplněnost dotazníků spokojenosti

Naším dlouhodobým cílem je zvyšovat vyplněnost dotazníků spokojenosti, proto s dotazníkem pracujeme a připravujeme pro vás tyto promo akce. Poslední byla s e-shopem  s Košík.cz, kde zákazníci obdrželi kupón na slevu 100,- při nákupu potravin nad 1000,- Kč. O akci jsme psali na našem blogu. Oproti e-shopům bez promo akce se zapojeným e-shopům zvýšila vyplněnost dotazníků o 10% a vyplněnost textového hodnocení vzrostla dokonce o 18%.

Průběh akce

Aktuální promo akce bude probíhat v prosinci a tentokrát bude aktivována všem e-shopům se zavedenou službou Ověřeno zákazníky. Pokud zákazník vyplní dotazník spokojenosti s obchodem a recenzi na produkt (pokud je zobrazena), obdrží po jeho odeslání kupón na slevu 100,- Kč při nákupu fotodárků nad 300,- Kč v obchodě Rajče.net. Kupón má platnost do 31. 1.  2019 a přijde zákazníkovi na e-mail, který před odesláním dotazníku vyplní. Zákazník je na získání kupónu upozorněn v e-mailu s dotazníkem spokojenosti i přímo v dotazníku.

Jak se z akce odhlásit?

Všechny e-shopy, které si nepřeji být do akce zapojeny, se samozřejmě mohou odhlásit. Pro vyřazení je potřeba do 30. 11. zaslat žádost na email podpora@heureka.cz.

Ukázka promo akce v dotazníku:

Ukázka mailu s kuponem:

Jeden komentář u “Podpořte s námi vyplňování dotazníků spokojenosti: Nová promo akce na fotodárky”

Leave a Reply