Spuštěné kategorie v měsíci srpnu

Content změny:

V měsíci červenci a srpnu docházelo k úpravě sekce Vysokotlaké čističe, ze které byly odděleny do samostatné sekce „Podlahové mycí stroje“. Zrevidovali jsme sekce se školními pomůckami, sekce Krbová kamna, Spacáky, Trampolíny, Repelenty, Dětská kosmetika, Přípravky na celulitidu a strie, Běžecké pásy, Autosedačky, Černé skříňky, Střešní boxy. Elektrokola, Kalkulačky a další. V následujícím období připravujeme na spuštění například sekce Motorky nebo Žehličky na vosky.

Pokračujeme v úpravě sekcí z nich můžeme jmenovat Přilby na motocykly, Pneumatiky, Procesory, Základní desky, Drony, Kosmetické sady, Pily nebo zimní sportovní vybavení. V sekcích bude docházet ke kontrole dodržování povinných názvů, kdy technické sekce vyžadují použití PN – produktového čísla v názvu. Doporučujeme tedy zkontrolovat, zda Váš název odpovídá na stránce https://sluzby.heureka.cz/napoveda/povinne-nazvy/.

Největší úpravou pak bude sloučení sekcí Bourací, Vrtací a Sekací kladiva, kde se dnes již stírají rozdíly a kladiva jsou multifunkční. Dochází tak k duplicitám mezi sekcemi, které touto úpravou eliminujeme. Nová sekce „Elektrická kladiva“ bude mít povinný název – Výrobce | Typ| PN — Bosch PBH 2100 RE 0.603.3A9.320.

V souvislosti se všemi avizovanými úpravami může dojít ke krátkodobému pohybu mezi zařazenými a čekajícími produkty, budeme se však snažit, aby změny proběhly v co nejkratším čase.

V srpnu jsme na Heureka.cz aktivovali tyto sekce:

Podlahové mycí strojeVýrobce | Typ, případně PN – Kärcher FC 5 Premium 1.055-530.0

Celý seznam aktivních kategorií naleznete zde. Podrobné informace o tom, jak by měl vypadat název produktu v jednotlivé kategorii najdete zde.

Leave a Reply