Heureka na maximum a vše kolem datových přehledů: Heureka Roadshow 2018

Chcete vytěžit z Heureky maximum? Zajímá vás všechno kolem statistik, dat a jejich využití? Tak nezapomeňte již 13.9. dorazit na naše praktické školení Heureka Roadshow. Kromě zástupců jednotlivých oddělení se s vámi o datech a statistikách na Heurece pobaví šéf analytiků v Heurece Michal Buzek. Dozvíte se novinky z Heureky i věci, které teprve chystáme, či zajímavá čísla o e-commerce trhu. Tentokrát nás můžete potkat v rámci konference ShopCamp.

Data, data, data

Data hýbou světem, kdo je nemá, jakoby nebyl. Proto jsme v Heurece rozjeli analytické oddělení ve velkém a o plody naší práce se s vámi rád podělí šéf analytiků Michal Buzek. Nejen že vám ukáže, co je nového a trendy, ale také se s vámi pobaví o tom, jak správně data využít a co vám v datech na Heurece chybí.

V rámci Heureka Roadshow nebude chybět ani velká část o párování produktů, kde vám Honza Tříska představí celý párovací proces a na praktických příkladech ukáže, čemu se vyhnout a jak na Heurece lépe párovat.

Samozřejmě se podíváme na novinky na Heurece i na to, co chystáme. Háˇa s Míšou vám předjí praktické rady, jak Heureku využít na maximum a co vše e-shopům Heureka nabízí (Ověřeno zákazníky, Heureka Košík, atd.).

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s