10 let českého online nákupu. To je desáté E-Business Forum 2018

Už podesáté se chystá jedna z největších e-commerce konferencí na české scéně – E-Business Forum 2018. A my jsme už tradičně jejím partnerem. Pojďte se 25. září v 9:00 hodin v Národním domě na Vinohradech potkat s největšími osobnostmi české e-commerce. Čekají na vás praktické rady a užitečné tipy pro váš online business, aktuální informace z oboru a fůra příležitostí pro networking. A na koho a na co se můžete těšit?

Už tradičně se o úvodní přednášku postará  ředitel Heureky Tomáš Braverman. Desetiletou dámou není jen konference E-Business Forum, ale i Heureka. Tomáš tak projde zásadní milníky a největší změny online nákupu během posledních let,. A kromě rozboru české e-comemrce, přidá i několik zajímavostí ze světa. Mezi dalšími řečníky se vedle Tomáše Bravermana objeví například Tomáš Čupr, Martin Kasa nebo Martin Rozhoň.

Získejte s námi 30% slevu na základní vstupné Stačí při registraci zadat slevový kód EBF18-Heureka. Podrobnější informace o programu celé konference a jednotlivých řečnících najdete na webu konference.

Leave a Reply