Heureka Roadshow na ShopCampu

Chcete vytěžit z Heureky maximum a zároveň se potkat s jejími zástupci? Tak právě pro vás je určeno naše praktické školení Heureka Roadshow. Dozvíte se také novinky z Heureky i věci, které teprve chystáme, či zajímavá čísla o e-commerce trhu. 6. ročník Heureka Roadshow jsme se rozhodli pojmout netradičně a jsme pouze na 2 konferencích v ČR. Ta druhá už se blíží,  13. 9. od 10:15 nás čeká Heureka Roadshow na konferenci ShopCamp.

Heureka Roadshow

V rámci ShopCampu 13.9. startuje Heureka Roadshow již v 10:15. V úvodu a první části školení se věnujeme číslům z trhu a základnímu nastavení obchodu. Zbytek první půlky je věnován párování – kolega Honza Tříska vám na podrobných slidech prezentace ukáže správné a nesprávné příklady párování a další nejčastější otázky, se kterými se setkáváme.  V druhé části se podíváme na to, jak z Heureky vytěžit maximum, tedy které všechny služby nabízíme a jak je nejlépe využít.

Registrujte se zde: www.shopcamp.cz.

ShopCamp 2018

Již po páté jsme partnerem této komunitní konference s kvalitním obsahem, která proběhne 13. 9. 2018. Kromě naší Roadshow se můžete těšit na dva přednáškové sály plné zajímavých spíkrů. Program v prvním sále sestavují přímo organizátoři, na programu v druhém sále se můžete podílet sami. Hlasování o přednáškách začalo 23. 7. od 14:00, a i letos je z čeho vybírat. Chcete si vybrat, o čem budou řečníci mluvit? Hlasujte tady.

Nejste registrováni na ShopCamp, ale přesto se chcete naší Roadshow zúčastnit? Kontaktujte nás na emailu hana.horvathova@heureka.cz.

Leave a Reply