Koncept Certifikace měníme, vzniká Partnerský program

Už je to skoro půl roku, co jsme sdělovali aktuální informace k projektu Certifikace. Na základě mnoha podnětů, zpětné vazby a diskusí s partnery jsme se od počátku tohoto roku rozhodovali, kam tento projekt směřovat a jak ho uchopit. Nyní jsme si stanovili vize, cíle a podmínky nového Partnerského programu, který dosavadní Certifikaci postupně nahradí. Čtěte níže, co všechno se mění a co vám to přinese.

Naším cílem v rámci celé změny je především zlepšení komunikace směrem k našim důležitým partnerům. Chceme poskytovat maximum informací o novinkách, změnách a chystaných úpravách na Heurece. Rádi bychom také získávali zpětnou vazbu a na osobních setkáních a workshopech diskutovali o tom, jak udělat maximum pro spokojenost partnerů i e-shopů.

Zde jsou tedy důležité body k Certifikaci a Partnerskému programu Heureky, který bude postupně Certifikaci nahrazovat.

Certifikáty už nebudeme prodlužovat, ale ty stávající jsou stále platné

Se stávajícími certifikovanými partnery stále počítáme a těšíme se na další spolupráci. Všechny aktuální certifikáty jsou stále platné až do doby vypršení.

Bude možné si Certifikát opět prodloužit? To už nepůjde, protože certifikáty již nebudeme vystavovat. Nemusíte mít ale strach. S každým, komu se bude blížit expirace certifikátu, se individuálně spojíme a probereme další spolupráci.

Certifikaci postupně modifikujeme v Partnerský program Heureky. Do něj budeme zařazovat agentury, freelancery, bidingové nástroje a další partnery, se kterými chceme rychleji a lépe komunikovat na našem interním slacku a pravidelně se s nimi setkávat. Spolupráce s partnery si vážíme a chceme ji dále rozšiřovat.

 • Jak se mohu mezi partnery zařadit?

Ať jste agentura, nebo freelancer, neváhejte nás kontaktovat na podpora@heureka.cz. Přes e-mail se domluvíme na dalším postupu.

 • Jak se budou partneři vybírat?

Partnery budeme vybírat individuálně na základě vlastní žádosti. Budou probíhat individuální rozhovory, zjišťování referencí a další kroky, které povedou k přijetí mezi partnery, nebo zamítnutí. Nezáleží na počtu e-shopů nebo velikosti, ale na kvalitě služeb a ochotě pomáhat dalším klientům

 • Kdy to bude?

Vybrané partnery budeme do naší komunikace a workshopů zapojovat postupně a souběžně s naší certifikací.                   

Komunikaci s veškerými partnery  a celý projekt Partnerského programu má nově na starosti Verča Drimlová. 

4 komentáře u „Koncept Certifikace měníme, vzniká Partnerský program“

  1. Vladimíre, děkuji za Váš příspěvek. Uděláme maximum proto, aby byl nově vznikající program přínosný pro všechny zúčastněné. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, připomínku nebo nápad, neváhejte mě kontaktovat na podpora@heureka.cz

 1. Nevím sice, proč se projekt Certifikace mění, ale online marketing se poupravuje a mění neustále a jsem zvědavý, jak dopadne pro všechny strany nový tzv. Partnerský program. Držím palce a ať se daří!

  Karel Hanousek
  Online marketing stratég na volné noze

  1. Karle, děkuji za Váš příspěvek. Snažíme se přizpůsobit době 🙂 Uděláme maximum pro to, aby byl nově vznikající program přínosný pro všechny zúčastněné. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz, připomínku nebo nápad, neváhejte mě kontaktovat na podpora@heureka.cz

Leave a Reply