Sjednocujeme nákupního rádce v kategoriích

Ještě více zlepšit obsah pro zákazníky a pomoci jim se správným výběrem nejenom obchodu – ale také konkrétních produktů. To je jedním z cílů nového Nákupního rádce, kterého aktuálně ladíme v jednotlivých kategoriích. Co a proč je nového? Dozvíte se níže.

Dříve měl na starosti nákupního rádce v jednotlivých kategoriích partner sekce, tedy e-shop, který o tuto funkci požádal. Partner sekce i nadále odpovídá na dotazy z poraden, nově jsme se však rozhodli nákupní rádce obsahově zaštítit my. Naším cílem je tak všechny nákupní rádce sjednotit – vylepšit textace, přidat obrázky a celkově zapracovat na kvalitě. Podle informací, které jednotlivé sekce obsahují, se také snažíme do nich přidávat jednotlivé filtry tak, abychom zákazníkům vyhledávání zjednodušili a při výběru jim správně poradili.

Začínáme těmi nejdůležitějšími kategoriemi, a další postupně doplňujeme (případně aktualizujeme a upravujeme). S textací rádců nám pomáhá externí agentura Vortum.

Nový rádce je doplněn o obrázky.

8 komentářů u „Sjednocujeme nákupního rádce v kategoriích“

  1. Dobrý den, Martine,

   pokud v dané sekci ještě nemáme partnera, zvažujeme podle těchto kritérií:
   * obchod s širokým záběrem produktů a značek v dané sekci našeho katalogu
   * dobré hodnocení uživateli, nejlépe certifikát Ověřeno zákazníky
   * obchod zapojený do PPC programu.

   Vždy se snažíme vybrat partnera tak, aby uživatelé v Poradně dostávali kvalitní a rychlé odpovědi, které jim pomohou s výběrem daného produktu. Mezi podmínky pro Partnery sekce tak patří odpovídání na veškeré dotazy v Poradně v dané kategorii a proto prosíme, aby e-shop bral tuto podmínku v potaz.

   Kompletní podmínky pro partnery sekce jsou uvedeny zde: https://sluzby.heureka.cz/napoveda/partner-sekce/.

   Informaci o tom, zda sekce již má partnera či nikoliv, lze zjistit v Poradně sekce či pod filtrem parametrů přímo v dané kategorii, kde je logo partnera zobrazováno. Pokud kategorie partnera nemá a obchodník má o toto zájem, stačí nás kontaktovat na info@heureka.cz a možnost získání partnerství bude z naší strany posouzena.

   Hezký den,
   Adéla

  1. Dobrý den, Naďo,
   díky za upozornění, snad je vše již opraveno 🙂

   Hezký den,
   Adéla

 1. Jak Vám může radit nějaký Votrum, když o tom nemá páru. Nebylo by lepší se obrátit na stávající partnery sekce?

  1. Dobrý den, Jiří,

   agentura Vortum zašťiťuje sjednocení textů, podklady a specifikace rádce tvoříme interně.

   Hezký den,
   Adéla

Leave a Reply