HeurekaPointy opět jako výdejní místa Uloženky

Od května jsme pro vás na Heurece přichystali další úpravu. Jedná se o sjednocení výdejních síť HeurekaPoint kompletně pod výdejní místa Uloženka. Záložka bude odebrána z administrace e-shopu na Heurece a zmizí také z detailu produktu nebo detailu obchodu. Heurekapoint nebude nadále podporován ani v DELIVERY.

Přechod na síť Uloženky proběhne od 1. května 2018. Od tohoto dne přestane být HeurekaPoint podporován v DELIVERY. Dojde však k plnému nahrazení HeurekaPointu podporovaným dopravcem Uloženka. Zákazníci si tak budou moci zobrazit všechna výdejní místa tohoto poskytovatele. Nejedná se o zrušení výdejních míst HeurekaPoint, ale pouze o sloučení pod výdejní místa Uloženky.

 Doporučujeme proto tuto informaci změnit ve svém feedu. V případě, že Heurekaponit bude v tagu DELIVERY nadále, zobrazí se vám v administraci obchodu na Heurece chyba o neznámém dopravci, ostatní ceny dopravy z DELIVERY budou zpracovány.

Informace o HeurekaPointech se přestanou zobrazovat na detailu produktu v cenách dopravy, detailu obchodu a také zmizí záložka HeurekaPoint z administrace e-shopu na Heurece.

Detail produktu:

Administrace e-shopu:

Detail obchodu:

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s