Lekce 10: ProductAds

Heureka v sobě skrývá spoustu funkčností a systémů, které na první pohled nemusí být běžným uživatelem odhaleny. Jedním z nich je systém ProductADS. O čem vlastně systém je a komu slouží, se dozvíte v tomto článku.

Kdo ProductADS využívá?
Systém je určený pro výrobce nebo výhradní distributory značek, kteří chtějí podpořit prodej svých výrobků na českém trhu. Pokud jste distributorem značky nebo si o toto právo zažádáte u vašich značek, můžete se jednoduše registrovat na http://www.productads.cz a začít produktovou inzerci využívat.

Co je ProductADS?
ProductADS je reklamní systém, který umožňuje značkám speciální formou propagace posouvat své produkty na přední pozice ve výpisu produktů. Umístění na předních pozicích pomůže se zviditelněním, upozorní na novinky na trhu a speciální akce. V inzerci nijak nefigurují jednotlivé obchody, jedná se vždy o propagaci konkrétního produktu ve výpisu produktů v kategorii nebo na stránce vyhledávání.

Inzeráty se zobrazují na 2., 7. a 12. pozici ve výpisu produktů v kategorii a jsou vždy označené jednou z variant – Hit, Akce, Top, Cenový hit nebo Novinka, vše v oranžovém kolečku. Pořadí inzerátů na pozicích se určuje dle výše investice formou aukce.

Dále ProductADS najdete na stránce vyhledávání, kde se inzeráty zobrazují na 1. pozici a v bočním sloupci. Samozřejmostí je i umístění na mobilní verzi Heureky. Tam se inzeráty zobrazují na 1., 4. a 7. pozici.

V sekci móda můžete objevit další označení ProductADS inzerce, kde jsou štítky upravené speciálně pro tuto kategorii. Zde lze použít navíc označení Módní hit, Hit sezony, Tip na léto, Tip na zimu a Módní tip.

ProductADS je jediný nástroj, který umožňuje propagovat produkt na lepší pozici v přirozeném výpisu produktů. Toho lze využít i pro produkty, které ještě nezískaly dostatečná hodnocení, aby se zařadily na přední příčky v kategorii.

Pro více informací si prohlédněte produktový list nebo kontaktujte naše obchodní oddělení obchod@heureka.cz.

Leave a Reply