E-commerce Expo 2018

E-commerce Expo 2018 je první e-commerce veletrh v Česku, který přivítá návštěvníky hned na dvou frontách. Tou první je odborná konference, na které se s přednáškami více či méně spojenými s tématem expanze představí ti nejpovolanější odborníci z řad e-commerce. Souběžně s nadupanou konferencí bude probíhat také první český e-commerce veletrh. Formou stánků se na jednom místě objeví přes 100 vystavovatelů, kteří se mohou stát vašimi novými partnery. Přijďte 30. ledna na výstaviště v Letňanech. Těšíme se na setkání! A co na vás nejen na stánku chystáme? 

Konference

Špičková konference se bude ve svém prvním ročníku dotýkat především tématu expanze. Za světový marketplace Amazon vystoupí Brian Mcbride. Bývalý ředitel Dellu, T-Mobilu nebo IBM promluví o tom, kde a jak vidí budoucnost podnikání na internetu a co se na poli e-commerce může v nejbližších letech stát. Mezi dalšími řečníky se objeví například Jan Ohryzek za Google, který ukáže odlišnosti spotřebitelů na různých trzích. Vystoupí také Andreas Reiffen za Crealytics GmbH nebo třeba Martin Zahuranec z Eeyrim.

O expanzi na zahraniční trh promluví také šéf Heureky Tomáš Braverman. Pro české e-shopy atraktivní maďarský trh rozebere Tomáš nejen z pohledu nákladů do kampaní, ale také oblíbených produktů a kategorií, a přinese mnoho užitečných informací, které se vám při vstupu budou rozhodně hodit. A co víc, právě s kolegy z maďarského cenového srovnávače se můžete osobně potkat na našem stánku, který pro vás chystáme v rámci veletrhu.

Tak neváhejte a získejte s námi vstupenky s 10% slevou. Stačí zadat slevový kód JuCaPE18.

Heureka stánek na Expu, to jsme my i kolegové z maďarského Arukeresa

Máte na nás nějaký dotaz? Týká se párování, xml feedů, nastavení Heureky? Nebo Certifikace, Product Ads nebo čehokoliv dalšího? Určitě se u nás stavte! Moc rádi se s vámi potkáme, seznámíme a odpovíme na všechny vaše otázky. Na stánku se budou pohybovat kolegové z různých oddělení, a tak u nás určitě najdete informace, které vás zajímají. A na koho konkrétně se tam můžete těšit?

Peter Sefcsík a Háňa Horváthová pracují v Heurece na podpoře pro e-shopy a tak vědí vše o registracích a fungování obchodu na Heurece. Nicméně se na ně můžete obracet i ohledně ostatních služeb jako Ověřeno zákazníky, Měření konverzí, či našich projektů ShopRoku, Den dopravy zdarma, apod.

Na Marcelu Sommerovou se můžete obracet s dotazy o párování produktů, Míša Súkeníková vám zodpoví vše, co se týká Heureka Košíku. 

Verča Drimlová je v Heurece Specialistou pro partnery. Jste z nějakého shopsystému nebo biddovacího nástroje? Pak je Verča pro vás ten pravý člověk.

Máte zájem o kontakt a konzultaci s někým z našeho obchodního oddělení? Se vším, co se týká placené spolupráce nad rámec klasického PPC systému na Heurece, vám poradí naše kolegyně Bára Krtičková. Nejen pro e-shopy, ale také pro značky nabízíme více možností. Zkusit můžete ProductADS, Autorizovaného prodejce, bannerovou reklamu a mnoho dalšího.

Heureka certifikace bude novém, tak se přijďte seznámit

Na setkání zveme mimo jiné i certifikované partnery. Koncept celé certifikace totiž pozměníme, a tak bychom se s vámi rádi osobně potkali a pobavili se o tom, kam chceme Certifikaci směřovat my, a jak si budoucnost tohoto projektu představujete vy sami. Nově bude Certifikaci zastřešovat Honza Havič, který má v Heurece bohaté zkušenosti z podpory e-shopů i callcentra. Tak k nám dorazte na desátou, Honza se vám v krátkosti představí a uvede vás do nového konceptu.

Novým garantem projektu Certifikace je Honza Havič.

S programem na stánku zdaleka nekončíme

To ale rozhodně není všechno! Protože se celá konference týká tématu expanze na zahraniční trh, máme pro vás další nabídku. Dozvíte se, jak vše funguje při vstupu na maďarský trh, o kterém bude ve své přednášce mluvit Tomáš Braverman. Přijďte zjistit konkrétní postupy, překážky a možnosti toho, jak do Maďarska expandovat. Informace vám podají ti nejpovolanější, přímo zástupci tamního cenového srovnávače  Arukereso.hu. Zastavte se s nimi na kus řeči!

A aby to bylo stylové, můžete u nás zakousnout vynikající maďarské klobásky a zapít to naším lahodným pivkem. Podívejte se na stránky veletrhu na koho dalšího se můžete těšit, a my se těšíme naviděnou.

 

2 komentáře u „E-commerce Expo 2018“

  1. Dobrý den,

    jě někde k dispozici kompletní prezetnace/analýza? Tedy i ostatní „zašedlé“ kategorie, které nebyly prezentovány na konferenci? Díky za info

Leave a Reply