Spuštěné kategorie v měsíci prosinci

Content změny:

I v roce 2018 pokračujeme ve zpřísňování pravidel pro sekce na Heurece. Doporučujeme být velmi pečlivý při zadávání názvů (PRODUCTNAME) Vašich produktů. I změna jednoho písmenka v produktové čísle, názvu či označení varianty může vést k zavedení samostatné produktové karty a tak zamezení porovnávání Vaší někdy i výhodnější nabídky s konkurencí.

Sekce na které jsme se zaměřili v měsíci prosinci byly „Zdroje“, „Disková pole“ a v lednu pokračujeme se sekcemi „Myši“, „Klávesnice“ a „Sety klávesnic a myší“. Ve sportovních potřebách stále ladíme sekce se zimními sporty, které mají nyní sezónu. Doporučujeme tedy více dbát na kontrolu, toho co nám v těchto sekcích posíláte přes XML soubor, aby nedošlo k ignorování Vašich nabídek.

Dále věnujeme větší péči sekcím z oblasti Auto-moto. V případě, že zde zaznamenáváte horší spárovanost, doporučujeme si projít náš seznam „Doporučených názvů“, jestli posíláte všechny důležité informace o variantách daných produktů, aby došlo ke správnému zařazení Vaší nabídky s konkurencí.

V souvislosti se všemi avizovanými úpravami může dojít ke krátkodobému pohybu mezi zařazenými a čekajícími produkty, budeme se však snažit, aby změny proběhli v co nejkratším čase.

V prosinci jsme na Heureka.cz aktivovali tyto sekce:

Dochucovadla – Výrobce | Druh | Gramáž – Exotic Food Sambal Oelek chilli pasta 210g
Instatní jídla – Výrobce | Druh produktu | Příchuť (pokud je) | Gramáž – Nutrend Kaše B4 Activity banán 300g
Elektro sex – Výrobce | Název produktu – ElectraStim Double Pinwheel

Celý seznam aktivních kategorií naleznete zde. Podrobné informace o tom, jak by měl vypadat název produktu v jednotlivé kategorii najdete zde.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s