V záložce Specifikace produktu jsou nově návody na použití a další důležité dokumenty

Důležité dokumenty jako jsou manuály, návody k použití, montážní informace a další nově najdou zákazníci na detailu produktu na Heurece. Návody jsou k vybraným produktům nahrávány postupně od začátku května.

Nově se na detailu produktu na Heurece, v záložce Specifikace, zákazníkům objeví důležité dokumenty, které s produktem souvisí. Jedná se především o návody k použití, manuály, montážní informace a další dokumenty. „Zákazníkům chceme přidat další službu, která jim online nakupování zpříjemní a usnadní. Je příjemné mít všechny důležité informace na jednom místě – návody tak najdou zákazníci vedle srovnání cen na záložce Specifikace, kde jsou klíčové parametry daných produktů,“ říká Martin Humpál, produktový manažer nákupního rádce Heureka.cz. Dokumenty Heureka získává přímo od samotných výrobců produktů.

Dokumenty k jednotlivým produktům nahráváme postupně. „Za nahráváním dokumentů je ruční práce našeho obsahového oddělení. Začínáme těmi produkty, které zákazníci kupují nejčastěji –  tedy nejoblíbenějšími mobilními telefony a další elektronikou, dále nejprodávanějším bílým zbožím, a podobně,“ doplňuje Martin Humpál. Pro stažení dokumentů nemusí být zákazníci nijak přihlášení, možnost návody zobrazit a stáhnout najde ve specifikaci konkrétních produktů každý.

2 komentáře u „V záložce Specifikace produktu jsou nově návody na použití a další důležité dokumenty“

 1. Fajn pro lidi, kteří hledají nahrané dokumenty. Kdo a jak tyto dokumenty může vkládat?

  1. Dobrý den, Vladimíre,

   dokumenty vkládáme interně u nás v kontentu. Do budoucna plánujeme delegovat práva na vkládání i dalším editorům s oprávněním. Zatím je však vše spravováno interně.

   Hezký den,
   Adéla

Leave a Reply