Spuštěno přihlašování na čtvrté kolo Heureka certifikace

Už po čtvrté pro všechny zájemce z řad zástupců agentur, odborných konzultantů, zástupců shopsystémů i freelancerů otevřela Heureka další kolo Heureka Certifikace. Účastníci školení a následných testů opět mají možnost proniknout do všech zákoutí Heureky a naučit se ji využívat na maximum.

Jedinou změnou čtvrtého kola Heureka Certifikace je zrušení termínu školení v Brně. Jinak se pro zájemce nic nemění. Závěrečnému „testu z Heureky“ stejně jako v předchozích ročnících předchází nepovinné jednodenní školení. Celou Certifikaci i letos zaštítí Petra Mikulášková, která kromě samotného testování provází účastníky také školením. Toho se kromě Petry zúčastní vždy i zástupci Heureky, kteří případně zodpovídají na specifické dotazy. Dvě školení proběhnou v Praze ve středu 13. a ve čtvrtek 14. září v hotelu Alwyn v Praze. Více informací o školení najdete na stránkách certifikace.

Samotné testování proběhne o týden později, ve středu 20. září v dopoledním a odpoledním termínu. Závěrečný test se skládá ze 45 otázek, které jsou jak formou výběru správné odpovědi, tak otevřené. Vše o testování, jako je cena, přesné časy, místo konání a také ukázkový certifikační test najdete na webu certifikace.

Našim prvním Heureka Specialistům zanedlouho platnost dvouletého certifikátu vyprší. Heureka Specialisté, kterých se to bude týkat, mohou certifikát prodloužit prostřednictvím online testu. Test bude složen z 15 otázek zaměřených na novinky a změny, které se za poslední 2 roky na Heurece udály a pak také z otázek, ve kterých se nejčastěji chybovalo v předešlých ročnících. Specialisté, kterých se to týká, dostanou informace včas do svých emailových schránek.

Cílem Heureka Certifikace je umožnit odborníkům z řad agentur nebo odborných konzultantů stát se vyškolenými certifikovanými odborníky na Heureku. Heureka Specialisté mají možnost poznání všech interních nastavení a detailních možností, které Heureka nabízí. Díky tomu mohou připravit svým klientům co nejefektivnější využití Heureky. Pro e-shopy se stanou vyškolenými konzultanty, kteří jim budou moci poradit s tím, jak Heureku co nejlépe využít.

Leave a Reply