Mezi Heureka Specialisty přibylo 19 nováčků

Po třetím testování všech zájemců o získání certifikátu Heureka Specialista už je jasno – novými certifikovanými partnery se stalo 19 účastníků. Seznam všech specialistů je dostupný na Heureka certifikace.

Školení probíhalo 7. a 8. března v Praze, na testy o týden později se mohli zájemci přihlásit také do Brna. Koncept školení a probíhajících testů zůstal stejný. „Školení se zúčastnili i zástupci vedení některých oddělení – účastníci tak mohli všechny dotazy konzultovat i s nimi,“ říká Tomáš Braverman, ředitel Heureky a dodává: „Celé školení opět provázela Petra Mikulášková, která měla na starosti přípravu materiálů na školení i správu a vyhodnocení testů. Laťka je standardně nastavena poměrně vysoko, testováním letos neprošla více než polovina účastníků.“

Certifikovaní partneři mají, kromě Certifikátu, badgů a profilu na webu Certifikace, přístup do interního kanálu Heureky, kde dostávají s předstihem informace o novinkách v Heurece, a zároveň se mohou v případě dotazů obrátit přímo na konkrétní pracovníky Heureky.

Další termíny Certifikace proběhnou v září a registrace bude spuštěna v průběhu dubna. Pokud se někdo o certifikaci zajímá a chtěl by být upozorněn na nové termíny, může svůj e-mail registrovat na stránkách Certifikace a po spuštění registrace ihned obdrží upozornění.

Leave a Reply