Ženy v e-commerce – první letošní E-shopista

Jak těžké to mají v e-commerce ženy? Naráží u mužů na nepochopení? Jak zvládají řídit rodinu, a ještě u toho podnikat? Na prvním letošním e-shopistovi se představí čtyři ženy a jejich příběhy o tom, jak dosáhly úspěchu a jaká byla jejich cesta.

zeny

Čtyři šéfky se ve čtvrtek 9. února představí v restauraci Danubio v rámci cyklu E-shopista. Přijdou povyprávět své příběhy a promluví o tom, jaké to je být úspěšnou ženou na poli e-commerce. S čím musely bojovat, jestli to mají mezi muži těžší a jaká byla jejich cesta nahoru. O své zážitky a postřehy se podělí Soňa Fialková z e-shopu spokojený pes.cz s. r. o; Martina Svadbíková z e-shopů BellaRose (vítěz a finalista soutěže ShopRoku) a Nordicday.cz; Petra Plumlová z unuodesign.cz a Kristýna Křížová z e-shopu agatinsvet.cz.

Kdy: Čtvrtek 9. února v 15:30 hodin, registrace od 15:00

Kde: Restaurace Danubio, Karolinská 650/1-2, Praha 8

Vstup: 624 Kč bez DPH

Pro 20% slevu využijte slevový kód: heureka-phm

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „E-shopisté e-shopistům“ – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z on-line businessu. Hosty již byli zástupci z e-shopů Lékárna.cz, Snowboards.cz, Parfums.cz, Miton Boys nebo CZC.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál E-shopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu http://www.eshopista.cz.

Leave a Reply