Spuštěné kategorie v měsíci prosinci

Contentové změny:

Finalizujeme úpravu sekcí se sanitárním zbožím. Pokud se vám tyto produkty do našich kategorií špatně řadí, doporučujeme si důkladně prověřit, zda u zboží posíláte vše povinné v názvu. Velmi častou chybou je absence výrobce či produktové číslo v tagu PRODUCTNAME.

Následovat budou i sekce s mobilním příslušenstvím – jako jsou Držáky na mobily, Kryty na mobilní telefony, Ochranné fólie pro mobilní telefony, Pouzdra na mobilní telefony a Tvrzená skla pro mobilní telefony –  zde bude vzhledem ke vzrůstajícím duplicitám a chybám ve spárovanosti nutné do názvu doplňovat PN (produktová čísla), jinak nelze zajistit zařazení produktů do katalogu.

Také doporučujeme si prověřit, zda u produktů, kde je nutné rozlišovat variantu, zasíláte ve vašem xml souboru všechny povinné parametry, které musí být zadány v tagu PARAM. V následujícím měsíci budou doplněny u dalších sekcí, kde tato informace stále není zobrazena.

V souvislosti se všemi avizovanými úpravami může dojít ke krátkodobému pohybu mezi zařazenými a čekajícími produkty, budeme se však snažit, aby změny proběhly v co nejkratším čase.

V prosinci jsme na Heureka.cz aktivovali tyto sekce:

Ukulele – Výrobce | Řada | Typ | Barva – ASHTON UKE 100 sopran RD
Pohledy -Výrobce | Název/Motiv – Pohlednice dětská Zvířátko Slon D019 B UV, MFP Papír
Přání – Výrobce | Název/Motiv – Přání ke křtu, motiv: Budeme se kamarádit?

Celý seznam aktivních kategorií naleznete zde. Podrobné informace o tom, jak by měl vypadat název produktu v jednotlivé kategorii najdete zde.

Leave a Reply