Startuje ShopRoku 2016

Od čtvrtka 1. prosince 2016 spouštíme registrace a hlasování do dalšího ročníku soutěže o nejlepší a nejpopulárnější e-shop na českém trhu – ShopRoku 2016. I letos budou vyhlášeny tři základní kategorie – Cena kvality, Cena popularity a Cena Heureky. Nemění se průběh soutěže ani její základní princip – ocenit ty nejoblíbenější a nejkvalitnější e-shopy na českém trhu. Výběr kategorie v Ceně kvality může provést přímo v administraci e-shopu, hlasování do Ceny popularity a registrace do Ceny Heureky probíhají na stránce www.shoproku.cz.

shoproku-970x100

Při zapojení do Ceny kvality máte letos možnost zvolit si kategorii, ve které se chcete o cenu ucházet. Kategorii je možné vybrat od 1.12.2016 do 31.1.2017 v administraci e-shopu.

Úderem 1. prosince je také spuštěno hlasování široké veřejnosti v Ceně popularity. To probíhá od 1. prosince 2016 do 28. února 2017. Podpořte během této doby hlasování svých zákazníků a využijte některý z bannerů. Všechny bannery a návod na vložení na web najdete na této adrese.

970x210-branding-cz

Startují také nominace do třetí kategorie – Ceny Heureky. Do této kategorie je možné nominovat e-shopy, za kterými stojí zajímavý příběh, mají sociální přesah nebo netradiční koncept. V průběhu prosince a ledna může e-shop nominovat kdokoliv, o vítězích potom rozhoduje každoročně odborná porota složená z předních osobností české e-commerce.

Veškeré informace o soutěži, pravidlech, jejím průběhu i vyhlášení výsledků naleznete na stránkách www.shoproku.cz.

Leave a Reply