E-Business Forum ve znamení loajality už 27. září 2016

Loajální zákazníci – to jsou takoví, které chce každý obchodník. Jak si však loajalitu zákazníků vybudovat? Heureka, loajální partner konference E-Business Forum, vás už podruhé zve 27. září do Grandior Hotelu Prague. Představí se tu přední odborníci české e-commerce a pokusí se vám poodhalit téma loajality zákazníků. Se slevovým kódem Heureka guest navíc za konečných 3 950 Kč.

Braverman_Heureka_02_ebf_2015

Ani letos nebudou na konferenci chybět špičky české e-commerce a nejnovějšími čísly nabité studie. Unikátní studii loajality zákazníků představí Tomáš Braverman, ředitel Heureky. V jakých segmentech jsou zákazníci nejvěrnější? Fungují na něj slevy a dárky? Proč se vrací do svých oblíbených e-shopů a kolik jich vlastně má? To vše a mnoho dalšího vyplyne z nejnovější studie Heureky, která spatří světlo světa poprvé právě na E-Business Foru.

Zajímá vás, co si o loajalitě myslí jedna z největších osobností české e-commerce, vizionář a investor Jakub Havrlant? Jaké jsou jeho osobní zodpovědnosti a principy, jak se budují hodnoty ve firmě nebo jak se hledají „out of box“ řešení. V ojedinělém rozhovoru po dvou letech promluví Jakub právě na E-Business Foru, a stranou nezůstane ani téma Rockaway a první dojmy z vedení Mall Group.

Mít či nemít aplikaci? Michal Bilka ze Slevomatu na konkrétních datech ukáže výhody mobilní aplikace, její přínos pro zákazníky a v neposlední řadě dopad na obchodníka.

Mezi dalšími řečníky se objeví například zástupce agentury IFH Köln, který se ve své přednášce dotkne ‚the Heavy-online shoppers‘, tedy čistě online zákazníků, v dnešní ‚době Amazonu‘. Promluví také Jiří urban, CEO MAternie, a povypráví příběh e-shopu VašeČočky, Jana Lelovičová z Knowlimits Group představí Yettiho – tedy loajálního zákazníka. Kromě dalších odborníků budou mluvit také například zástupci Člověka v tísni, Sportobchodu, Footshopu a mnoho dalších.

Přijměte tedy naše pozvání na letošní vrcholnou akci e-commerce, se slevovým kódem Heureka guest jen za 3 950 korun. Více informací o akci i možnost přihlášení naleznete na stránkách konference E-Business Forum 2016.

Leave a Reply