Splnění závazků uložených ÚOHS a audit OZ

Během měsíce června jsme poctivě pracovali na všech závazcích, které nám byly uloženy Úřadem pro ochranu hospodářské soutěže v souvislosti se změnou vlastníka. Potřebné úpravy už proběhly, a na Heurece jsou všechny změny viditelné od 7. července 2016. 

Zejména to znamená, že od tohoto dne je možné na Heurece biddovat na 4 pozice. Dále bude, dle závazků, na hlavní straně Heureky trvale zobrazeno propojení se skupinou Rockaway. Všechny další závazky, které se vztahují k ochraně dat v rámci programu Ověřeno zákazníky, jsou dlouhodobě dodržovány a zajišťovány mechanismy vyplývajícími z našeho Kodexu ochrany dat.

Audit Ověřeno zákazníky

Nad rámec opatření uložených antimonopolním úřadem, probíhal v červnu v Heurece nezávislý audit programu Ověřeno zákazníky. Audit se zaměřoval především na procesy spojené se získáváním a zpracováním zákaznických e-mailových adres. Audit realizovala nezávislá auditorská společnost Pricewaterhouse Coopers a došla k následujícím závěrům:

–       Zavedené interní procesy v Heurece zajišťují kontrolovaný přístup k e-mailovým adresám zákazníka po dobu 10 kalendářních dnů od data jejich získání. Tento řízený přístup zabrání zneužití emailových adres.

–       Po uplynutí 10 kalendářních dnů ode dne obdržení e-mailové adresy zákazníka je tato adresa transformována Společností do speciálního formátu zabraňujícímu jejímu dalšímu zneužití nebo využití pro jiné podnikatelské činnosti.

Celé znění zprávy s výsledky auditu naleznete zde.

Nezávislý audit bude pravidelně opakován tak, aby bylo z dlouhodobého hlediska prokazatelné, že nezávislé procesy v Heurece fungují a budou takto zachovány i nadále.

 

5 komentářů: „Splnění závazků uložených ÚOHS a audit OZ“

  1. Opravdu detailně popsané, Speciální formát – tééda jsem v úžasu..

    Po uplynutí 10 kalendářních dnů ode dne obdržení e-mailové
    adresy zákazníka je tato adresa transformována Společností do
    speciálního formátu zabraňujícímu jejímu dalšímu zneužití nebo využití
    pro jiné podnikatelské činnosti.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s