Aktualizace tagu DELIVERY

V průběhu června došlo k úpravě a aktualizaci tagu DELIVERY. Tag DELIVERY se v XML souboru využívá pro přesné určení ceny dopravy u konkrétního produktu. Zobrazení dopravy z XML souboru je přehlednější, protože se zobrazují pouze ti přepravci, které nám předáváte. Na základě vašich připomínek jsme tento tag aktualizovali – vymazali či sjednotili jsme společnosti, jejichž nabídka už není aktuální, a naopak jsme přidali nové společnosti nebo služby, které aktivně využíváte.  K jakým změnám konkrétně došlo, jak vypadá zobrazení tagu DELIVERY na Heurece a proč jej vyplňovat?

 Tag DELIVERY slouží k zobrazení aktuálních možností doprav pro koncové uživatele. Díky jeho správnému vyplnění mají zákazníci okamžitý přehled o tom, jaké možnosti dopravy a za jakou cenu, je nabízíte.

Informace vyplněné v tagu DELIVERY se zobrazují při najetí myši na informace o cenách dopravy. Vyplňujte do tohoto tagu pouze aktuální a relevantní informace o možnostech dopravy, které nabízíte. Zákazníkům se zobrazí pouze výpis s možnostmi, které ve vašem e-shopu okamžitě mohou využít.

Vyplněný tag DELIVERY zobrazí pouze aktuální nabídky dopravy v daném e-shopu:

Delivery_cz_jen_aktuální

Informace o cenách dopravy vyplněné pouze v administraci eshopu:

Delivery_cz_vše

K jakým konkrétním změnám tagu Delivery došlo?

Přidali jsme do tagu tyto možnosti dopravy a přepravní společnosti:

Česká pošta – doporučené psaní

FEDEX

RABEN LOGISTICS

Odebrali jsme společnost RADIÁLKA (zrušení společnosti), General Parcel (sloučení pod společnost GEIS) a EMS (součást služeb doručování balíku České pošty)

Jak si správně tag DELIVERY nastavit naleznete v naší nápovědě.

Nevíte si stále rady? Napište nám na podpora@heureka.cz anebo se obraťte na některého z našich Heureka Specialistů.

 

 

Leave a Reply