Cesta Slevomatu: Od startupu k jedničce na trhu. To je červnový E-shopista

Tým 160 lidí, denně až 250 novinek a obrat přes 1,2 miliardy korun. To je Slevomat, který po šesti letech existence funguje jako skvěle promazaný stroj – týdenní plánování, automatizované procesy a mnoho dalšího. Jak díky tomu získává miliony spokojených zákazníků? V dalším díle diskuzního pořadu E-shopista odpoví nejen na to CEO Slevomatu Marie Chytilová, šéf mobilního vývoje Michal Bilka a šéf marketingu Zdeněk Linc.

 Slevomat_e-shopista

Slevomat vznikl před šesti lety, a v průběhu času vyrostl v jedničku na trhu mezi slevovými servery. Cesta Slevomatu ale pokračuje. Po fázi růstu a následného cílení na profitabilitu měl odvahu zeptat se zákazníků: „Co je pro vás Slevomat?“ A tak se některé segmenty ořezaly, a Slevomat se zaměřil na klíčové vertikály. Vznikla také nová aplikace pro instantní nakupování Hele.cz.

A kam Slevomat směřuje dál? Jaká je podle jeho zástupců aktuální situace nejen na trhu slevových portálů, ale na celé české e-commerce scéně? A kam se bude posouvat?

Červnového e-shopistu zažijte netradičně na lodi Cargo Gallery, a nasajte skvělé informace a networking spolu s dobrým pohoštěním se vskutku letní atmosférou.

Kdy: Úterý 14. června v 15:30 hodin, registrace od 15:00 do 15:30 hodin

Kde: Loď Cargo Gallery, Rašínovo nábřeží – Náplavka (Výtoň)

Vstup: 1 200 Kč bez DPH

Pro 20% slevu využijte slevový kód:  heureka-cra

Hlavní poslání projektu dokonale vystihuje jeho motto „E-shopisté e-shopistům“ – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z on-line businessu. Hosty již byli zástupci z e-shopů Lékárna.cz, Snowboards.cz, Parfums.cz, Miton Boys nebo CZC.cz. Podívejte se na to nejzajímavější z těchto mítinků a nezapomeňte také odebírat kanál E-shopista na Youtube. Všechna videa z proběhlých mítinků najdete na webu www.eshopista.cz.

2 komentáře u „Cesta Slevomatu: Od startupu k jedničce na trhu. To je červnový E-shopista“

  1. Dobrý den,

    děkujeme za upozornění. Jde o adresu vývojového serveru, na který naší chybou odkazoval jeden z obrázků. Provedli jsme opravu a obrázek se načítá z produkčního serveru, kde jsou certifikáty v pořádku.

    Hezký den,
    Adéla

Leave a Reply