Autorizovaný prodejce

Další z možností propagace e-shopu na Heurece je využití označení Autorizovaný prodejce. To usnadňuje uživatelům orientaci mezi e-shopy a pomáhá jim s výběrem toho správného e-shopu. Označení Autorizovaný prodejce je placená služba, kterou je možné realizovat v rámci spolupráce se značkou – Koutek značky, anebo je možné požádat o toto označení samostatně z pozice e-shopu.

AP_2

Certifikát Autorizovaný prodejce je vždy vázán na určitou značku zboží, které daný e-shop distribuuje. Je tedy možné jej získat přes značku, která má na Heurece aktivní Koutek značky. Pokud vaše značka nemá Koutek značky na Heurece aktivní, je možné zažádat o něj samostatně. Pak je potřeba dokázat spolehlivost prodejce. Nejčastěji dokumentem s razítkem a podpisem zástupce dané značky, která prohlašuje daný e-shop za autorizovaného prodejce. Další možností je konzultace se značkou, o možnosti jejího zapojení do Koutku značky a následně získat označení v rámci této spolupráce.

E-shop tedy získá zelené označení Autorizovaný prodejce a navíc může být v poznámce po najetí myší uveden krátký popis. Text většinou obsahuje stručné info o e-shopu a dále obchod může vypíchnout výhody pro zákazníka, jako například: prodlouženou záruku, pozáruční servis, odborné proškolení atd… Tyto informace zákazníky zajímají a důvěryhodnost e-shopu tím pádem stoupá.

APAPAPA

AP3

Podmínkou pro získání označení ‚Autorizovaný prodejce‘ je certifikát Ověřeno zákazníky.

Cílem označení ‚Autorizovaný prodejce‘ je obrana proti šedému dovozu ze zahraničí, a také usnadnění výběru e-shopu zákazníkům.

Pokud máte jakékoliv dotazy k autorizovanému prodejci, mrkněte do Sekce pro obchodní partnery, nebo nám napište na barbora.krtickova@heureka.cz.

2 thoughts on “Autorizovaný prodejce”

  1. Na posledním obrázku je vidět, že certifikát autorizovaný prodejce má e-shop Ainol, aniž by měl ověřeno zákazníky, jak píšete v posledním odstavci článku, který je pro získání certifikátu autorizovaný prodejce nutný.

  2. Dobrý den, Ondřeji,

    díky za upozornění – obrázek už byl staršího data z dob, kdy toto ještě nebylo podmínkou🙂 Nicméně měním, abychom nikoho nemátli.

    Hezký den,
    Adéla

Napsat komentář

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Log Out / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Log Out / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Log Out / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Log Out / Změnit )

Připojování k %s