Spouštíme druhé kolo Heureka Certifikace

Už podruhé v letošním roce mají zástupci agentur, odborní konzultanti, zástupci shopsystémů i freelanceři možnost proniknout do tajů Heureky a naučit se vytěžovat ji na maximumim. Spouštíme druhé kolo přihlášek na Heureka Certifikaci.
heureka_cert

Podzimní termín Heureka Certifikace prošel několika drobnými úpravami. Tou nejzásadnější je rozšíření školení a testů z Prahy také do Brna. „Chtěli jsme naše školení i certifikační testy všem opět o něco přiblížit, a tak jsme se po několika žádostech rozhodli termíny rozšířit i do Brna,“ říká Tomáš Braverman, ředitel Heureky.

Nově tak budou probíhat dva termíny školení v Praze, konkrétně 19. a 20. září, a jeden termín v Brně (22. září 2016) Testování potom proběhne o týden později. K dispozici bude dopolední a odpolední termín v Praze 26. září 2016 a dopolední termín v Brně, který se bude konat 27. září 2016.

Celým školením i testováním bude opět provázet Petra Mikulášková.

Cena školení i samotných testů zůstává stejná. Školení, včetně všech studijních materiálů, ukázkového testu a možnosti popřípadě probrat konkrétní dotazy se zástupci Heureky stojí 3 990 korun, cena cena přihlášky na certifikační testy je 450 korun. Registrovat se na školení nebo testování můžete zde.

A proč jsme vlastně projekt certifikace spustili? Dočtete se na našem blogu.

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s